-11%

Електричні конвектори "Термія" належать до сучасного класу приладів теплопо вітряного обігріву, призначених для житлових та нежитлових приміщень. Вони зручні у використанні, екологічно чисті, швидкодіючі, безшумні. Є економічними джерелами тепла, здатні забезпечити високий рівень комфорту у будь-якому приміщенні. Широка номенклатура, велика кількість виконань дозволяють без труднощів вирішити найскладніші завдання обігріву.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність, Вт: 1000
- Площа обслуговування, кв. м: 10
- Особливості: З дисплеєм, З таймером, З термостатом, Керування через Wi-Fi, Цифровий датчик температури
- Тип нагрівального елемента: Закритий
- Вид нагрівального елементу: Трубчастий (ТЕН)
- Керування: Електронне
- Тип термостата: Електронний
- Функції захисту: Вологозахист, Датчик перекидання, Замок від дітей, Захист від перегріву
- Вага, кг: 4
- Вага в пакованні, кг: 4.5
- Габарити (ВхШхГ), см: 54 x 45 x 12.5
- Габарити в пакованні (ВхШхГ), см: 58 х 47 х 13
- Режими роботи: Антизамерзання, Економ, Комфорт, Програмування (тижневий таймер)
- Клас захисту: IP24
- Комплектація: Конвектор, Кронштейн 1 комплект, Інструкція з експлуатації
- Колір: Білий
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 890 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 187,98 ₴




