-11%

Конвектор електричний ТЕРМІЯ ЕВНА-0,5/230С2М (мбе)
2 430 ₴
2 162,70 ₴
- В наявності
- Код: 075218005
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричні конвектори "Термія" належать до сучасного класу приладів теплоповітряного обігріву, призначених для житлових та нежитлових приміщень. Вони зручні у використанні, екологічно чисті, швидкодіючі, безшумні. Є економічними джерелами тепла, здатні забезпечити високий рівень комфорту у будь-якому приміщенні. Широка номенклатура, велика кількість виконань дозволяють без труднощів вирішити найскладніші завдання обігріву.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність, Вт: 500
- Особливості: З термостатом
- Площа обслуговування, кв. м: 5
- Вид нагрівального елементу: Трубчастий (ТЕН)
- Керування: Механічне
- Тип нагрівального елемента: Закритий
- Тип термостата: Механічний
- Кількість режимів обігріву: 1
- Функції захисту: Вологозахист, Датчик перекидання, Захист від замерзання, Захист від перегріву
- Вага, кг: 3.7
- Вага в пакованні, кг: 4.2
- Габарити (ВхШхГ), см: 45 х 48 х 10
- Габарити в пакованні (ВхШхГ), см: 47.5 х 48 х 10.5
- Додаткові характеристики: Функція антизамерзання "Anti-frost", Захист від перегріву, Автоматичне підтримання температури, ІІ клас захисту від ураження електричним струмом, Електромеханічний біметалічний термостат
- Клас захисту: ІР24
- Комплектація: Електроконвектор, Кронштейни для встановлення конвектора на стіні (2 шт), Посібник з експлуатації, Пакунок
- Повітряний канал: Передній
- Кількість в упаковці, шт: 1
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 5 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 162,70 ₴



