Японський виробник Toshiba представляє нинішню новинку в побутовому сегменті - Seiya Classic. Оновлена серія представлена у витонченому класичному дизайні з розширеним функціоналом і вдосконаленими технічними параметрами. Обробляє приміщення площею до 70 кв.м., що воліє використовувати як для побутових будівель, так і для місць загального користування (офіси, магазини, навчальні центри тощо). Має базові опції: Охолодження/Обігрів/Осушення/Вентиляція.
Надтиха робота - головний акцент побутового кондиціонера Seiya, що дозволяє встановлювати його в кімнатах відпочинку.
Інверторна система
Кондиціонери світового виробника Toshiba виробляються виключно з інверторними двигунами, що відкриває можливість використовувати спліт-систему щосезону, мати чудовий результат і оптимальне споживання енергоресурсів.
Енергоефективність A++
Основними режимами роботи кондиціонера серед користувачів вважаються охолодження і обігрів. Режим роботи на холод матиме енергоефективність А++, на тепло - А+. Це говорить про оптимальність з урахуванням економії для користувача.
Діапазон температур
Інверторна спліт-система Сея Класик підтримує безперебійну роботу на охолодження від -10 до +46 °С і на обігрів від -10 до 24 °С. Інтервал допустимої норми температури дає змогу використовувати кондиціонер цілий рік.
Безпечна частина
У разі раптового перезапуску система відновить роботу з попередньо встановленими налаштуваннями. Автодіагностика триматиме кондиціонер під контролем і подасть сигнал у разі виникнення проблеми. Є захист від перепаду напруги.
Без зайвого шуму
Японською мовою Seiya означає тиха ніч. Спліт системи обладнані серією режимів для практично беззвучної роботи:
- QUIET - тихий режим роботи внутрішнього блоку;
- SILENT - тихий режим роботи зовнішнього блока;
Загальний режим тиші
Режим тиші або його ще називають «Тихий сон» знижує рівень шуму внутрішнього блоку на стільки, що використання системи вночі не завадить вашому сну.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 70
- Вид: Інверторний
- Робота за негативної температури, °C: -10
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Очищення повітря, Надтихий (до 20 дБ), Турборежим
- Тип установки внутрішнього блоку: Настінний
- Тип: Спліт-система
- Управління: Wi-Fi (вбудований)
- Функції: Авторозморожування, Гідрофільне покриття теплообмінників, Датчики витоку холодоагенту, Дисплей, Запам'ятовування налаштувань, Захист від перепадів напруги, Підсвічування, Регулювання напрямку повітряного потоку, Самодіагностика, Самоочищення, Сенсор присутності, Таймер
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Фільтри в комплекті: Антиалергенний, Антибактеріальний, Катехіновий, Плазмовий, Пиловий
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Тип фреону: R32
- Холодопродуктивність, кВт: 7.03
- Тип компресора: Роторний
- Споживана потужність обігрів/охолодження: 2.1/2.3 кВт
- Рівень шуму, внутрішній блок: 29-48 дБ
- Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): 105 x 32 x 25 см
- Вага внутрішнього блоку: 15 кг
- Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): 78 x 55 x 29 см
- Вага зовнішнього блоку: 35 кг
- Країна реєстрації бренду: Японія
- Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Таїланд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Таїланд |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Потужність охолодження | 7030 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Максимальна температура | 46 град. |
| Мінімальна температура | -10 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Фільтр | Плазмовий фільтр, Катехіновий фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 15 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 1050 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 250 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 320 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 780 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 550 мм |
- Ціна: 62 999 ₴







