Раді презентувати нову, сучасну та неймовірно стильну серію побутових кондиціонерів – Shorai Edge Black. Матове покриття у чорному кольорі має витриманий дизайн, що, безумовно, приверне увагу кожного.
Модель Shorai Edge Black з максимальним рівнем енергоефективності та спеціально розробленим розподілом потоку повітря підійде для площі до 35 кв. будь-якого типу приміщення.
Wi-Fi контроль
Серія інверторних кондиціонерів Toshiba Shorai Edge Black поставляється із вбудованим у внутрішній блок Wi-Fi модулем, що дозволяє керувати системою віддалено. Необхідно встановити спеціальну програму Home AC control на свій телефон (планшет) і налаштувати відповідно до інструкції. У додатку ви зможете побачити список опцій і мати можливість відразу користуватися ними.
Надтиха робота
Робота з мінімальною гучністю – один із основних акцентів виробництва побутових кондиціонерів Toshiba. Отже, системи оснащені серією режимів, які значно знизить рівень шуму під час її роботи.
- Режим QUIET – для внутрішнього блоку;
- Режим SILENT – для зовнішнього блоку;
- Режим шепіт – загальна опція тиші для кондиціонера.
3D Airflow & Hada Careflow
На рівні з якісною обробкою повітря виробником передбачені технології, які допомагають повноцінно опрацьовувати всю площу приміщення. Режим 3D Airflow створює об'ємний потік повітря, регулюючи роздільну роботу вертикальних та горизонтальних жалюзі в автоматичному режимі. У той же час інтелектуальна технологія Hada Careflow м'яко розподілить повітря по кімнаті, перешкоджаючи утворенню протягів.
Фільтрування повітря
Серія спліт систем Shorai Edge Black поставляється зі стандартним фільтром грубого чищення, що затримує великі часточки бруду, пилу, вовни тварин, комах та інше. Має знімну конструкцію для сухого чи вологого чищення. Разом з тим вбудований фільтр Ultra Pure класу ліквідує забруднення розміром 2,5 мкм.
Захист системи
Важливою складовою роботи будь-якої системи є її сторона безпеки, що запобігає більшості непередбачуваних поломок та продовжує термін експлуатації обладнання. Інверторні кондиціонери від TM Toshiba мають вбудовану опцію самоочищення, яка автоматично активує процес миття та сушіння теплообмінника після завершення роботи.
У той же час ребра теплообмінника мають спеціальне покриття Magic Coil, яке захищає та запобігає корозії та іншим руйнуванням.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Рекомендована площа приміщення, кв.м: 35
- Тип компресора: Інверторний
- Компресор: Toshiba GMCC
- Робочий діапазон температур, °С: Охолодження від -15 °С до +46 °С/Обігрів від -15 °С до +24 °С
- Установка: Настінна
- Розмір внутрішнього блоку, мм: 293/800/226
- Розмір зовнішнього блоку, мм: 550/780/290
- Вага, кг: 40
- Magic coil (покриття теплообмінника): Є
- Дисплей: Є
- Пульт ДУ: Є
- Колір корпусу: Чорний
- Вироблено в: Таїланд
- Завод: Toshiba Carrier (Thailand) Company Limited
- Гарантія, міс: 36
- Режими роботи: Охолодження/Обігрів/Осушення/Вентиляція
- WI-FI управління: Вбудований модуль
- Режим ECO: Є
- Режим AUTO: Є
- Режим Power: Є
- Режим нічний: Є
- Режим +8 С: Є
- Режим каміна: Є
- Режим автомобіля: Є
- Режим тиші: Є
- Режим блокування від дітей: Є
- Автоматична діагностика: Є
- Автоматичний перезапуск: Є
- Самоочищення: Є
- Таймер: Тижневий
- Інтелектуальний повітряний потік Hada Careflow: Є
- Режим Defrost (авторозморожування зовнішнього блоку): Є
- Пиловий фільтр: Є
- Фільтр Ultra Pure: Є
- Фільтрувальна смужка з активованим вугіллям: Є
- Фільтрувальна смужка з кахетином: Є
- Фільтрувальна смужка IAQ: Є
- Потужність, БТЕ/год: 13000
- Електроживлення, В: 220-240
- Споживана потужність на охолодження Ном.(Мін.-Макс.), кВт: 0,90(0,25-1,12)
- Споживана потужність на обігрів Ном.(Мін.-Макс.), кВт: 1,08(0,20-1,55)
- SEER (робота на охолодження): A+++
- SCOP (робота на обігрів): A+++
- Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ: від 19/39
- Захист від перепаду напруги: Є
- Клас захисту: IP24
- Фреон (холодоагент): R32
- Вага холодоагенту, кг: 0,800
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Таїланд |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 13000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4200 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура | 46 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Фільтр | Плазмовий фільтр, Катехіновий фільтр, Вугільний фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 800 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 226 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 293 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 26 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 780 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 550 мм |
- Ціна: 53 999 ₴










