Якісний нагрівачНагрівальний елемент (ТЕН) виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі (сплав Incoloy 800) та має дуже високий тепловий ККД.
Він забезпечує тривалий термін служби та підвищену стійкість до утворення окалини.
Безпека Shock-ProofВсі водонагрівачі Haier – не потребують заземлення!
Кожен водонагрівач обладнаний запатентованою технологію Shock Proof!
Це система, що виступає резистором між водонагрівачем та тілом людини та знижує інтенсивність струму з 220 В до безпечних 12 В, завдяки спеціальному матеріалу PPR (polypropylene-random).
Так би мовити «подушка безпеки», яка за необхідності збереже життя Вам та Вашим Рідним!
Наразі продано більше 100 мільйонів баків із Shock Proof, без жодного зафіксованого нещасного випадку від удару електричним струмом!
Haier – єдині водонагрівачі в світі, що мають технологію Shock Proof та надійно захищають від уражень електричним струмом.
КомпактністьВодонагрівачі Haier мають стильний Slim Design, який гармонійно підійде для будь-якого інтер’єру.
Компактні розміри водонагрівачів дозволяють монтувати їх монтажу під мийкою.
Технологія RSC-UВодонагрівачі Haier використовують передову технологію U-подібного зворотного потоку, яка значно покращує ефективність нагріву води. Ця технологія працює шляхом оптимізації руху води всередині водонагрівача, що дозволяє знизити змішування гарячої та холодної води.
Завдяки U-подібній конструкції, гаряча вода залишається у верхній частині бака, тоді як холодна вода залишається внизу для поступового нагрівання. Це зменшує втрати тепла і забезпечує більш стабільну температуру води, що дозволяє ефективніше використовувати енергію та зменшувати витрати на опалення.
Захист IPX4Всі водонагрівачі Haier за результатами тесту отримують клас захисту від вологи та пилу IPX4, що доводить довгострокову роботу у вологому середовищі.
Гарантія 4 роки!
На водонаргівачі серії Q діє гарантія:
За умови реєстрації гарантійного талона на сайті і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.
- 4 роки – на внутрішній бак
- 2 роки – на електричну частину
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Бренд: Haier
- Тип: бойлер електричний
- Об'єм, л: 10
- Форма: прямокутна
- Тип ТЕНу: мокрий
- Монтаж: настінний
- Підключення: нижнє
- Кількість ТЕНів: 1
- Потужність, Вт: 1500
- Управління: механічне
- Матеріал ізоляції нагрівального елемента: нержавіюча сталь
- Матеріал внутрішнього покриття бака: склокераміка
- Установка водонагрівача: вертикальна
- Клас захисту: IPX4
- Тиск (робочий/максимальний), бар: 8
- Тиск підривного клапана, бар: 8
- Температура робоча, °С: 55
- Температура максимальна, °С: 75
- Час нагріву до 55 °С: 22 хвилини
- Підключення, типорозмір: 1/2''
- Електроживлення: 220
- Фаза: 1-фазний
- Захист від ураження струмом: "Shoke Proof"
- Функції захисту: захист від перегріву, захист від зайвого тиску
- Додаткові характеристики: збільшений магнієвий анод, UMS-технологія покриття бака
- Рівномірний розподіл холодної води: ні
- Підключення та керування по Wi-Fi: ні
- Габарити (ВхШхГ), мм: 350 х 350 х 270
- Вага, кг: 8
- Колір: сірий
- Тип гарантії: від виробника
- Гарантія: 48 місяців
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Проточно-накопичувальний |
| Час нагріву води до 50°С | 22 хв |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 4 200 ₴






