Кондиціонер Haier Electric Company (HEC) HEC-24QC(I)/HEC-24QC(O) – недорогий та якісний кондиціонер на 70 квадратів. Поява HEC на ринку України – перший крок на шляху розширення асортименту кліматичної техніки Haier Group у лінійці товарів з базовими функціональними можливостями.
Self-Hygiene
Цвіль і бактерії, поширюючись у просторі, значно знижують якість повітря і можуть спричинити різні захворювання.
Внутрішні частини кондиціонерів оброблені наночастинками срібла, які знезаражують повітря протягом усього терміну експлуатації з ефективністю до 99,9%.
Комфортний сон
Працюючи в режимі “Сон”, система автоматично регулює температуру і швидкість обертання вентилятора внутрішнього блоку відповідно до спеціального алгоритму, що сприяє більш здоровому сну.
Розумний повітрянний потік
Рівномірна циркуляція повітря в приміщенні завдяки спеціальній конструкції вентилятора та жалюзі.
Низький рівень шуму при розподілі повітря для максильного комфорту у вашій оселі.
Режим TURBO
Режим максимальної потужності стане у нагоді для швидшого охолодження або обігріву приміщення.
Вмикається за допомогою кнопки TURBO / Quiet на пульті, після чого кондиціонер переходить в інтенсивний режим роботи, характеризуючим швидким виходом на задану температуру.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Бренд: HEC
- Площа: до 70 кв.м
- Тип компресора: звичайний
- Марка компресора: Rechi
- Тип холодоагенту: R32
- Клас енергоефективності: E/C
- Адаптивність до низьких температур: -7°C
- Температура робоча: -7°C…+43°C
- Температура на охолодження мінімальна: +18°C
- Температура на охолодження максимальна: +43°C
- Температура на максимальний обігрів: +24°C
- Температура на обігрів мінімальна: -7°C
- Електроживлення: 220 В
- Потужність: 7.29/4.97 кВт
- Потужність споживання (охолодження/обігрів): 2.28/2.0 кВт
- Рівень шуму внутрішнього блоку (мін/макс): 33/42/46/48 дБ
- Рівень шуму зовнішнього блоку (мін/макс): 48 дБ
- Управління: пульт ДУ
- Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): 697x890x353 мм
- Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): 318x1008x225 мм
- Вага внутрішнього блоку: 13.0 кг
- Вага зовнішнього блоку: 55.2 кг
- Діаметр труб (рідина/газ): 6.35/15.88 мм
- Довжина магістралі максимальна: 25 м
- Висота максимальна між блоками (перепад): 15 м
- Монтаж: настінний
- Обігрів: Так
- Очищення повітря: Так
- Осушення повітря: Так
- Вентиляція: Так
- Відтінок: Білий
- Гарантійний термін: 12 міс.
- Тип гарантії: Від виробника
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HEC |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7290 Вт |
| Потужність охолодження | 4970 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 318 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1008 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 55.2 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 697 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 353 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
- Ціна: 30 118,49 ₴




