FIESTA змішувач для умивальника, 26 мм, de la noche.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Чорний/матовий
- Довжина виливу, мм: 108
- Висота виливу, мм: 104
- Висота змішувача, мм: 159
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Шпилька
- Модель картриджа: Citec ct25uf009
- Довжина підводних шлангів, мм: 400
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Діаметр картриджа, мм: 26
- Бренд: Volle
- Серія: Fiesta
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Висота виливу | 104 мм |
| Довжина виливу | 108 мм |
| Довжина шланга | 40 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Citec ct25uf009 |
| Серія | Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 952 ₴


