
Змішувач для умивальника VOLLE Mora 35 мм, Чорний матовий
2 700 ₴
- В наявності
- Код: 83486
- +380 (68) 333-52-19
Серія змішувачів Mora об'єднує в собі практичні форми і сучасний дизайн.
На вибір пропонуються моделі з різними варіантами фінішного покриття - окрім традиційного хромування та актуального чорного матового покриття, у серії присутні також моделі з комбінованим покриттям. Вдале поєднання чорних, хромованих і золотих елементів дає змогу створити настрій і дизайн саме вашої ванної кімнати.
Серія складається з таких моделей: змішувач для умивальника (2-а типи), змішувач для душу, змішувач для ванни, змішувачі прихованого монтажу (комплектація для душу і для ванни).
Відмінною особливістю серії є два варіанти змішувача на умивальник - класична стаціонарна модель і модель з поворотним виливом. Змішувачі для умивальника комплектуються шлангами підведення води збільшеної довжини - 500 мм.
У комплект змішувачів прихованого монтажу цих серій входять вилив для ванни або шлангове під'єднання.
Усі елементи виготовлені з високоякісних матеріалів (латунь і нержавіюча сталь). Укомплектовані картриджами Sedal і аераторами Neopearl.
Довжина виливу: 125 мм
Висота виливу: 110 мм
Висота змішувача: 160 мм
Монтаж: врізний
Колір виробу: чорний матовий
Тип керування: одноважільний
Витрата води: 9 л/хв
Картридж: Sedal
Комплектація: змішувач, комплект кріплення на шпильці, шлаги підведення води 600 мм, G1/2 - 2 шт., сервісний ключ (ключ для викрутки аератора)
Гарантія: 5 років.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Чорний/матовий
- Довжина виливу, мм: 125
- Висота виливу, мм: 110
- Висота змішувача, мм: 162
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Шпилька
- Модель картриджа: Citec cp35ua001
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Volle
- Серія: Mora
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 162 мм |
| Висота виливу | 110 мм |
| Довжина виливу | 125 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Citec cp35ua001 |
| Серія | Mora |
- Ціна: 2 700 ₴

