
Змішувач для умивальника AXOR One 260 зі зливним гарнітуром, Хром
33 174 ₴
- В наявності
- Код: 84292
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AXOR ONE змішувач для умивальника 260, зі зливним гарнітуром, хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 180
- Висота виливу, мм: 255
- Висота змішувача, мм: 363
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Axor
- Серія: Axor one
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 363 мм |
| Висота виливу | 255 мм |
| Довжина виливу | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Axor one |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 174 ₴

