
Змішувач для умивальника AXOR One Select 140 зі зливним гарнітуром Push-open, Хром
31 705 ₴
- В наявності
- Код: 86872
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AXOR ONE Select змішувач для умивальника 140, зі зливним гарнітуром push-open, хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Поворотний важіль (дивертор)
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 131
- Висота виливу, мм: 140
- Висота змішувача, мм: 210
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Axor
- Серія: Axor one
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Висота виливу | 140 мм |
| Довжина виливу | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Axor one |
| Тип змішувача (червона) | Поворотний важіль (дивертор) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 705 ₴


