TATRA змішувач для умивальника, хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 105
- Висота виливу, мм: 82
- Висота змішувача, мм: 145
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Довжина підводних шлангів, мм: 400
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Польща
- Діаметр картриджа, мм: 25
- Бренд: Rj
- Серія: Tatra
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RJ |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Висота виливу | 82 мм |
| Довжина виливу | 105 мм |
| Довжина шланга | 40 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для умивальника |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Tatra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴


