
Змішувач для біде VOLLE Cruze, Золото брашоване (Cepillado Oro)
3 104 ₴
- В наявності
- Код: 83824
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CRUZE змішувач для біде, cepillado oro.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Золото/сатин
- Довжина виливу, мм: 146
- Висота виливу, мм: 109
- Висота змішувача, мм: 172
- Основний матеріал виробу: Нержавіюча сталь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Модель картриджа: Sedal en-35 s/d
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для біде
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Volle
- Серія: Cruze
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Золотистий |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Висота виливу | 109 мм |
| Довжина виливу | 146 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для біде |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Sedal en-35 s/d |
| Серія | Cruze |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 104 ₴

