змішувач для біде врізний
матеріал: латунь
тип управління: одноважільний
поверхня: нікель
витрата води до 7 л/хв
рухливий аератор Neoperl
керамічний картридж 35 мм
у комплект входять гнучкі шланги для підключення води з накидною гайкою 1/2"", довжина 40 см.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Нікель/сатин
- Довжина виливу, мм: 110
- Висота виливу, мм: 60
- Висота змішувача, мм: 120
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Модель картриджа: Imprese f04400100ca
- Довжина підводних шлангів, мм: 350
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Комплект поставки: Змішувач для біде
- Країна реєстрації бренду: Чехія
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Imprese
- Серія: Vaclav
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Висота виливу | 60 мм |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Довжина шланга | 35 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Комплект постачання | Змішувач для біде |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Imprese f04400100ca |
| Серія | Vaclav |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875 ₴


