Інверторний кондиціонер Samurai SMA-18HRDN8T серії Elite (T) – це ефективне рішення для створення комфортного мікроклімату у приміщеннях до 50 м². Білий внутрішній блок настінного типу легко інтегрується в інтер'єр. Пристрій працює на екологічному фреоні R32 і забезпечує стабільну роботу на обігрів при температурі до -15°C. Завдяки роторному компресору та технології Sine-Wave Inverter досягається плавна робота, низький рівень шуму (від 26 дБ) та економія енергії.
Модель SMA-18HRDN8T оснащена численними функціями для вашої зручності: автоматичний режим, вентиляція, нічний режим для спокійного сну, обігрів, осушення, охолодження та турборежим для швидкого досягнення бажаної температури. Технологія Blue Fin захищає теплообмінник від корозії, а Hydrophilic Aluminium Fin сприяє швидкому видаленню конденсату та запобігає утворенню плісняви. Теплообмінник Multi-Bend Heat Exchanger підвищує ефективність роботи. Корисними є функції авторозморожування, самодіагностики, таймера, пам'яті налаштувань, Anti-Cold Air (захист від холодного повітря при старті), автоперезапуску та підсвічування дисплея. Опціонально доступне керування через Wi-Fi.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 50
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Вид: Інверторний
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Турборежим
- Керування: Wi-Fi (опціонально), Пульт ДК
- Робота за мінусової температури, °C: -15
- Функції: Авторозморожування, Дисплей, Настроювання пам'яті, Підсвітка, Регулювання напрямку повітряного потоку, Самодіагностика, Таймер
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Тип: Спліт-система
- Тип фреону: R32
- Охолодження, БТО/год: 19981
- Електроживлення: 223 В/50 Гц/1 Ф
- Макс. довжина магістралі, м: 15
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Теплопродуктивність, БТО/год: 21550
- Макс. перепад висоти магістралі, м: 5
- Охолодження, кВт: 1.3
- Фільтри в комплекті: Пиловий
- Тип компресора: Роторний
- Фірмові технології: Blue Fin
- Теплопродуктивність, кВт: 1.3 - 6.3
- Комплектація: Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт ДК, Документація
- Споживана потужність обігрів/охолодження: 0.42 - 2.5/0.42 - 2.5 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: Від -15 до +53 °C
- Рівень шуму, внутрішній блок: 28-44 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 54 дБ
- Особливості: 3-х хвилинна функція захисту, Функція 'Anti-Cold Air', Анти-корозійне покриття теплообмінника, Авто-перезапуск, Авто-розморожування, Панель, що легко миється, LED дисплей, Функція самодіагностики
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 29,4 × 91 × 20,6 см
- Вага внутрішнього блока: 10 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 54,9 × 79,5 × 30,5 см
- Вага зовнішнього блока: 24.5 кг
- Колір зовнішнього блоку: Білий
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samurai |
| Страна производитель | Китай |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Охлаждающая способность | 19981 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 6300 Вт |
| Мощность охлаждения | 1300 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Автоматический режим работы | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Дисплей | Да |
| Количество режимов работы | 7 |
| Максимальная температура | 53 град. |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 10 кг |
| Высота внутреннего блока | 294 мм |
| Глубина внутреннего блока | 206 мм |
| Ширина внутреннего блока | 910 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 24.5 кг |
| Высота внешнего блока | 549 мм |
| Глубина внешнего блока | 305 мм |
| Ширина внешнего блока | 795 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2500 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2500 Вт |
- Цена: 24 763,20 ₴






