Кондиціонери Trosten серії TRN — це надійне та ефективне рішення для охолодження та обігріву приміщень різної площі. Завдяки сучасним технологіям і якісним компонентам, ці моделі забезпечують стабільну роботу, економне споживання енергії та комфорт у будь-яку пору року.
Доступні як інверторні, так і стандартні моделі з різною потужністю — від 2,5 до 7 кВт. Trosten — це розумний вибір для дому, офісу чи комерційного простору, де важлива тиша, енергоефективність і довговічність техніки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 25
- Тип: Спліт-система
- Тип фреону: R32
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Споживана потужність обігрів: 2.64 (0.70~3.37) кВт
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 69,8 x 25,5 x 19,0 см
- Вага внутрішнього блока: 7.0 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 71,2 x 27,6 x 45,9 см
- Вага зовнішнього блока: 23.0 кг
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trosten |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 10000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2640 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 255 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 190 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 698 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 460 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 276 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 712 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 344,66 ₴




