Інверторні кондиціонери постійного струму Gree Cosmo є ідеальним рішенням для тих, хто шукає функціональність у поєднанні з ефективністю.
Особливості серії: білий глянець, аскетичний, має неповторний і елегантний обтічний дизайн.
Бічна сторона блоку має злегка вигнуту форму і фактуру, завдяки чому поверхня бічного краю може бути використана в якості ручки для відкриття панелі, реалізуючи єдність форми і функції.
Обтічна форма жалюзі для подачі повітря на збільшену відстань.
Cosmo забезпечить безвідмовну та ефективну роботу в режимі охолодження при температурі зовнішнього повітря від -15ºC до +50ºC, і в діапазоні від +30ºC до -25ºC в режимі обігріву (A +++/A+).
Внутрішній блок оснащений фірмовим генератором холодної плазми, розташованим безпосередньо в повітряному потоці на нижній кромці отвору передньої панелі.
Cosmo також оснащений новим модулем Wi-Fi з підтримкою bluethooth для початкового налаштування функції віддаленого управління додатком Gree+. Він допомагає автоматично підключатися до мережі та знаходити найближчі пристрої. Порівняно з традиційними з'єднаннями Wi-Fi, це скорочує кількість кроків і підвищує ймовірність успішного під'єднання до мережі, підвищує ефективність і зручність продукту, а також підвищує надійність продукту.
Новий Cosmo підтримує під'єднання дротових настінних панелей керування, завдяки чому можлива інтеграція агрегату в системи «Розумний дім» та інші централізовані системи керування і диспетчеризації за протоколом Modbus RTU. Агрегат також підтримує інтеграцію в BMS - запуск/зупинку агрегату за допомогою «сухого» контакту.
Нову систему оснащено бездротовим інфрачервоним пультом керування ЯП1Ф7, який забезпечує доступ до поточних функцій, як-от I FEEL, X-FAN, +8°C, 24-годинний таймер тощо.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 20
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Вид: Інверторний
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Обігрів, Осушення, Охолодження, Очищення повітря, Турборежим
- Робота за мінусової температури, °C: -15
- Функції: Самодіагностика, Самоочищення, Функція контролю температури iFeel
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Тип фреону: R32
- Охолодження, БТО/год: 7000
- Електроживлення: 220/50 Гц
- Керування: Пульт ДК
- Макс. довжина магістралі, м: 15
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Макс. перепад висоти магістралі, м: 10
- Охолодження, кВт: 2.2
- Тип компресора: Роторний
- Теплопродуктивність, кВт: 2.4
- Додаткові характеристики: -15С/+24С у режимі обігріву, -15С/+43С у режимі охолодження
- Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, Інструкція, Пульт ДУ 2 батарейки AAA
- Споживана потужність обігрів: 5.9/5.9 кВт
- Споживана потужність (охолодження): 5.9 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: от - 15 до +43 °С
- Рівень шуму, внутрішній блок: 39/36/34/33/29/25/22 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 50 дБ
- Особливості: Wi-Fi управління ( з підтримкою блютуз) на Wi-Fi управління (опція)
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 73.5 х 26 х 19 см
- Вага внутрішнього блока: 7.5 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 71 х 45 х 29.3 см
- Вага зовнішнього блока: 21 кг
- Колір зовнішнього блоку: Білий
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2400 Вт |
| Потужність охолодження | 2200 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 260 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 190 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 735 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 21 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 450 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 293 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 710 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 19 634,15 ₴






