Інверторні кондиціонери постійного струму Gree Cosmo є ідеальним рішенням для тих, хто шукає функціональність у поєднанні з ефективністю.
Особливості серії: білий глянець, аскетичний, має неповторний і елегантний обтічний дизайн.
Бічна сторона блоку має злегка вигнуту форму і фактуру, завдяки чому поверхня бічного краю може бути використана в якості ручки для відкриття панелі, реалізуючи єдність форми і функції.
Обтічна форма жалюзі для подачі повітря на збільшену відстань.
Cosmo забезпечить безвідмовну та ефективну роботу в режимі охолодження при температурі зовнішнього повітря від -15ºC до +50ºC, і в діапазоні від +30ºC до -25ºC в режимі обігріву (A +++/A+).
Внутрішній блок оснащений фірмовим генератором холодної плазми, розташованим безпосередньо в повітряному потоці на нижній кромці отвору передньої панелі.
Cosmo також оснащений новим модулем Wi-Fi з підтримкою bluethooth для початкового налаштування функції віддаленого управління додатком Gree+. Він допомагає автоматично підключатися до мережі та знаходити найближчі пристрої. Порівняно з традиційними з'єднаннями Wi-Fi, це скорочує кількість кроків і підвищує ймовірність успішного під'єднання до мережі, підвищує ефективність і зручність продукту, а також підвищує надійність продукту.
Новий Cosmo підтримує під'єднання дротових настінних панелей керування, завдяки чому можлива інтеграція агрегату в системи «Розумний дім» та інші централізовані системи керування і диспетчеризації за протоколом Modbus RTU. Агрегат також підтримує інтеграцію в BMS - запуск/зупинку агрегату за допомогою «сухого» контакту.
Нову систему оснащено бездротовим інфрачервоним пультом керування ЯП1Ф7, який забезпечує доступ до поточних функцій, як-от I FEEL, X-FAN, +8°C, 24-годинний таймер тощо.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 70
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Вид: Інверторний
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Обігрів, Осушення, Охолодження, Очищення повітря, Турборежим
- Робота за мінусової температури, °C: -15
- Функції: Самодіагностика, Самоочищення, Функція контролю температури iFeel
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Тип фреону: R32
- Охолодження, БТО/год: 18000
- Електроживлення: 220/50 Гц
- Керування: Пульт ДК
- Макс. довжина магістралі, м: 25
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Макс. перепад висоти магістралі, м: 10
- Охолодження, кВт: 5.3
- Тип компресора: Роторний
- Теплопродуктивність, кВт: 5.6
- Додаткові характеристики: -15С/+24С у режимі обігріву, -15С/+43С у режимі охолодження
- Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, Інструкція, Пульт ДУ 2 батарейки AAA
- Споживана потужність обігрів: 13.53/13.34 кВт
- Споживана потужність (охолодження): 13.34 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: от - 15 до +43 °С
- Рівень шуму, внутрішній блок: 47/45/43/41/35/30/28 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 56 дБ
- Особливості: Блокування пульта ДУ, Єлектростатичний фільтр, Захист від обдування холодним повітрям, Електромагнітна сумісність, Аторестарт, Захист від обмерзання зовнішного блоку, Wi-Fi управління (з підтримкою блютуз), Можливість запуску при низькій напрузі, Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря, Знімна панель внутрішнього блоку, Плавний пуск, Покриття теплообмінника Golden Fin, Захист компресора, Генератор Cold Plazma, Спліт-система, Електростатичний фільтр
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 97.8 х 33.3 х 24.8 см
- Вага внутрішнього блока: 13.5 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 73.2 x 55.5 x 33 см
- Вага зовнішнього блока: 27.5 кг
- Колір зовнішнього блоку: Білий
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7800 Вт |
| Потужність охолодження | 7100 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 15.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 333 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 248 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1116 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 41.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 660 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 402 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 958 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 41 055 ₴






