Відроди свій комфорт! Асортимент компанії Haier поповнився новою серією Revive Inverter.
Ця модель забезпечує охолодження та обігрів, щоб дійсно відроджувати комфорт у ваших будинках.
Нову серію укомплектовано преміальними функціями, включно з інтегрованим Wi-Fi hOn, Self-Clean, Coanda Plus і Стерилізацію 56 С.
Новий Revive також має A++ енергоефективність і низький рівень шуму. У наявності ця серія представлена під будь-які площі кімнат, від 20 м² до 70 м².
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа приміщення, м²: 70
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Вид: Інверторний
- Режими роботи: Автоматичний, Надтихий (до 20 дБ), Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Очищення повітря, Турборежим
- Робота за мінусової температури, °C: -15
- Функції: Авторозморожування, Гідрофільні покриття теплообмінників, Датчики витоку холодоагенту, Дисплей, Захист від перепадів напруги, Настроювання пам'яті, Підсвітка, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер
- Тип: Спліт-система
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Тип фреону: R32
- Електроживлення: 1Ф, ∼220-240В, 50Гц
- Керування: Wi-Fi (вбудований), Пульт ДК
- Макс. довжина магістралі, м: 25
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Фільтри в комплекті: Пиловий
- Макс. перепад висоти магістралі, м: 15
- Охолодження, кВт: 6.2
- Тип компресора: Роторний
- Теплопродуктивність, кВт: 6.3
- Комплектація: Внутрішній блок, Зовнішній блок, Пульт керування, Iнструкція користувача, Гарантійний талон
- Споживана потужність обігрів: 1.75 / 2.0 кВт
- Споживана потужність (охолодження): 2 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: Від -15°C до +43°C
- Рівень шуму, внутрішній блок: 29 / 37 / 45 / 47 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 57 дБ
- Особливості: Self-Clean, Wi-Fi керування, Комфортний сон, Стерилізація 56°C, 24-год таймер, Антибактеріальне покриття Silver_Ion, Захист компресора, Прихований LED-дісплей, Розумний повітряний потік, Супертихий до 18 дБ (А)
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 31.8 х 97.5 х 22.2 см
- Вага внутрішнього блока: 11.6 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 55.3 х 80 х 28 см
- Вага зовнішнього блока: 32.7 кг
- Колір зовнішнього блоку: Білий
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6300 Вт |
| Потужність охолодження | 6200 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11.6 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 318 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 222 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 975 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 32.7 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 553 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 280 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 800 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1750 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 957 ₴





