Серія кондиціонерів MIDEA Forest має класичний, елегантний дизайн внутрішнього блоку з прихованим LED-дисплеєм і можливістю установки модуля WI-FI (опція), сучасний стильний ІЧ-пульт дистанційного керування, зовнішній блок з енергоефективним інверторним компресором GMCC.
Основні функції:
- Самодіагностика
- Підтримка температури +8°С (при роботі в режимі обігріву)
- Гідрофільне покриття теплообмінників
- Авторестарт
- Режим комфортного сну
- Функція «TURBO»
- Антикорозійне покриття
- Wi-Fi (опція)
- Запам'ятовування позиції жалюзі
- Таймер
Blue Fin
Блакитне покриття ребра теплообмінника – захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища. Може відрізнятися кольором (блакитний, зелений, золотий або взагалі не мати кольору (прозорий лак).
Cleaning (Очищення)
Технологія Active Clean змиває пил, цвіль і жир, які можуть викликати запах, коли вони прилипають до теплообмінника, автоматично заморожуючи, а потім швидко розморожуючи і розморожуючи інший, щоб остаточно просушити теплообмінник.
Коли ця функція увімкнена, на дисплеї внутрішнього блоку відображається індикація «CL», через 20-45 хвилин блок автоматично вимкнеться і сам скасує функцію активного очищення блоку до мінімального, при цьому рівень шуму роботи кондиціонера також знижується.
Компресор DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином зниження споживання енергії економить Ваші витрати.
Нічний режим
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження (через 7 годин) установки температури повертаються до заданого значення.
Теплообмінник з підвищеною тепловіддачею
Підвищена тепловіддача. У блоках використовують теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми Innergrove cooper, що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача збільшується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, як слід, зростає ефективність роботи системи.
Технологія 180-градусного інверторного перетворення
Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення – керуюча напруга без «імпульсних» ефектів (усувається ступінчастість синусоїди).
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Серія: Forest
- Площа приміщення, м²: 35
- Тип установки внутрішнього блоку: Настінний
- Вид: Інверторний
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Очищення повітря, Турборежим
- Управління: Wi-Fi (опціонально), Пульт ДУ
- Робота при негативній температурі, °C: -15
- Функції: Авторозморожування, Гідрофільне покриття теплообмінників, Датчики витоку холодоагенту, Дисплей, Запам'ятовування налаштувань, Захист від перепадів напруги, Регулювання напрямку повітряного потоку, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер
- Клас енергоспоживання (охолодження): A
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Тип: Спліт-система
- Тип фреону: R32
- Охолодження, БТО/год: 12892
- Електроживлення: 220/50/1
- Макс. довжина магістралі, м: 25
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Теплопродуктивність, БТО/год: 13791
- Макс. перепад висоти магістралі, м: 10
- Охолодження, кВт: 3.78
- Тип компресора: Роторний
- Фірмові технології: Blue Fin
- Теплопродуктивність, кВт: 1.060-4.040
- Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, Пульт дистанційного керування, Інструкція
- Споживана потужність обігрів/охолодження: 0.300 ... 1.260/0.280 ... 1.220 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: Від -15 до +50 °C
- Рівень шуму, внутрішній блок: 23.5-37.5 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 56 дБ
- Особливості: Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям, Компресор DC inverter, Контроль та управління по Wi-Fi (Опція), Двигун DC inverter внутрішнього блоку, Двигун DC inverter зовнішнього блоку, Нічний режим, Виявлення витоку холодоагенту, Озонобезпечний фреон R32, Підтримка температури +8°С, Режим осушення повітря, Режим Турбо, Стеж за мною (Follow Me), Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею, Blue Fin, Cleaning (Очистка), Silence, Технологія 180-градусного інверторного перетворення
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 28.5 x 71.5 x 19.4 см
- Вага внутрішнього блока: 7.5 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 49.5 x 72 x 27 см
- Вага зовнішнього блока: 21.4 кг
- Колір зовнішнього блоку: Білий
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Охолоджуюча здатність | 12892 BTU/г |
| Потужність обігріву | 4040 Вт |
| Потужність охолодження | 3780 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 23.5 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 715 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 21.4 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1260 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1220 Вт |
- Ціна: 19 499 ₴






