-11%

Конвектор Термія ЕВНА-2,0/230 С2М (мбі) антрацит
3 114 ₴
2 771,46 ₴
- В наявності
- Код: ЕВНА-2,0/230 С2М (мбі) ан
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричні конвектори "Термія" належать до сучасного класу приладів теплоповітряного обігріву, призначених для житлових і нежитлових приміщень. Вони зручні у використанні, екологічно чисті, швидкодійні, безшумні. Є економними джерелами тепла, здатні забезпечити високий рівень комфорту в будь-якому приміщенні. Широка номенклатура, велика кількість виготовлень дають змогу без проблем виконати найскладніші завдання обігріву.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Особливості: З термостатом
- Площа обслуговування, кв. м: 20
- Потужність, Вт: 2000
- Монтаж: Настінний
- Керування: Механічне
- Вид нагрівального елементу: Трубчастий (ТЕН)
- Тип термостата: Механічний
- Кількість режимів обігріву: 1
- Функції захисту: Вологозахист, Датчик перекидання, Захист від замерзання, Захист від перегріву
- Вага, кг: 5.1
- Вага в пакованні, кг: 5.8
- Габарити (ВхШхГ), см: 45 х 78.5 х 12
- Габарити в пакованні (ВхШхГ), см: 47.5 х 82 х 10.5
- Додаткові характеристики: Функція антизамерзання «Anti-frost», Захист від перегріву, Автоматичне підтримання температури, ІІ клас захисту від ураження електричним струмом, Електромеханічний біметалічний термостат
- Клас захисту: ІР20
- Комплектація: Електроконвектор, Кронштейни (2 шт.) для встановлення конвектора на стіні - 1 комплект, Посібник з експлуатації, Упаковка
- Колір: Графіт
- Тип теплонакопичувача: Динамічний
- Повітряний канал: Передній
- Кількість в упаковці, шт: 1
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 785 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 771,46 ₴



