Компанія Gree пропонує дизайнерську серію найновіших побутових спліт-систем настінного типу Clivia, представлену у двох кольорах Black DC Inverter та Blue DC Inverter.
Моделі цієї серії, підійдуть до інтер’єрів в сучасному стилі.
Моделі даної серії поєднують в собі сучасні технології і високу якість збирання GREE, функціонують на фреоні R- 32, оснащені модулем Wi-FI.
Інноваційна технологія G-AI, реалізована в моделі настінних кондиціонерів Clivia, використовує алгоритм AI, який поєднує інтелектуальне навчання та оптимальне керування системою. Алгоритм в реальному часі змінює та оптимізує роботу кондиціонера для найвигіднішої стратегії енергозбереження. Технологія G-AI заощаджує до 10% енергії на рік, що підтверджено незалежним міжнародним сертифікатом Intertek
Особливості Gree представленої серії:
- робота на обігрів до – 25°С
- оснащена wi-fi модулем;
- покриття теплообмінника Blue Fin;
- система самодіагностики і очищення;
- клас енергоефективності A +++;
- елегантний дизайн;
- відкладений вмк/вимк;
- нічний режим- дозволить знизити рівень шуму;
- керування горизонтальними та вертикальними жалюзі;
- УФ стерилізація;
- генератор Cold Plazma.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Продуктивність (холод): 2.7 кВт
- Продуктивність (тепло): 3.0 кВт
- EER/COP: 4,03/4,41
- Споживана потужність (холод): 670 Вт
- Споживана потужність (тепло): 680 Вт
- Витрата повітря: 610/570/540/470/440/420/390 м3/г
- Фреон: R32
- Рівень шуму внутрішнього блоку: 38/37/34/31/26/23/22 дБ (А)
- Рівень шуму зовнішнього блоку: 50 дБ (А)
- Габарити внутрішнього блоку: 837 х 293 х 200 мм
- Габарити зовнішнього блоку: 732 х 555 х 330 мм
- Вага внутрішнього блоку: 9.5 кг
- Вага зовнішнього блоку: 25 кг
- Максимальна довжина магістралі: 15 м
- Максимальний перепад висот: 10 м
- Діаметр труб (газ): 9 мм
- Діаметр труб (рідина): 6 мм
- Напруга живлення: 1Ph, (220-240)V, 50Hz
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 9.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 293 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 837 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 680 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 670 Вт |
- Ціна: 28 560 ₴





