ОПИС:
- Побутової тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах;
- Температурний діапазон ефективної роботи від - 25°С до + 48°З;
- Спеціальний алгоритм роботи, що забезпечує стабільну і ефективну роботу при негативних температурах на вулиці, підігрів компресора і піддону, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку;
- Технологія «I-Action» – плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частот (1Гц);
- Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація типу А+++ Energy Efficiency Class – GENERATON V;
- «CH 7-SKY Technology» – комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Обігрів при негативній температурі, °С | до - 25 |
| Охолоджуюча здатність | 12 (BTU/ч) |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| Клас енергоефективності обігріву | A+++ |
| Клас енергоефективності охолодження | A++ |
| Інверторне управління | З інверторним управлінням |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35.0(кв. м) |
| Маркування, BTU | 12 |
| Потужність обігріву | 3670.0(Вт) |
| Потужність охолодження | 3500.0(Вт) |
| Використовується холодоагент | R32 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 48.0(град.) |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25.0(град.) |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Ширина внутрішнього блоку | 845(мм) |
| Висота внутрішнього блоку | 289(мм) |
| Глибина внутрішнього блоку | 209(мм) |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5(кг) |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку | 848(мм) |
| Висота зовнішнього блоку | 596(мм) |
| Глибина зовнішнього блоку | 320(мм) |
| Вага зовнішнього блоку | 31.0(кг) |
| Додатково | |
| Рівень шуму | 22/24/26/29/32/35/38 (дБ) |
| Напруга | 220~240 В |
| Максимальна довжина комунікацій | 20(м) |
| Потік повітря | 390/420/450/490/560/620/680 (куб. м/год) |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 790.0(Вт) |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800.0(Вт) |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантія | 60(міс) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 680 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3670 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 599 ₴




