ОПИС:
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон/ Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючої c 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів, кондиціонерів SEER A++ SCOP A+;
- Технологія «I-Action» – плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частот (1Гц);
- Температурний діапазон ефективної роботи від -22°C до +24°C на тепло від -15°C до +43°C на холод;
- Преміальна енергозберігаюча комплектація «GENERATON VI» (підвищений контроль якості збірки і матеріалів).
| Характеристики: | |
|---|---|
| Обігрів при негативній температурі, °С | до - 23 |
| Охолоджуюча здатність | 9 (BTU/ч) |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| Клас енергоефективності обігріву | A+ |
| Клас енергоефективності охолодження | A++ |
| Інверторне управління | З інверторним управлінням |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25.0(кв. м) |
| Маркування, BTU | 9 |
| Потужність обігріву | 3000.0(Вт) |
| Потужність охолодження | 2700.0(Вт) |
| Використовується холодоагент | R32 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43.0(град.) |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -23.0(град.) |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Ширина внутрішнього блоку | 889(мм) |
| Висота внутрішнього блоку | 294(мм) |
| Глибина внутрішнього блоку | 212(мм) |
| Вага внутрішнього блоку | 11.0(кг) |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку | 782(мм) |
| Висота зовнішнього блоку | 540(мм) |
| Глибина зовнішнього блоку | 320(мм) |
| Вага зовнішнього блоку | 27.5(кг) |
| Додатково | |
| Рівень шуму | 18/22/26/30/34/38/43 (дБ) |
| Напруга | 220~240 В |
| Максимальна довжина комунікацій | 15(м) |
| Потік повітря | 390/420/440/470/540/570/610 (куб. м/год) |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 780.0(Вт) |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 810.0(Вт) |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантія | 60(міс) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 610 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 199 ₴




