ОПИС:
- Slim-формат (215 мм);
- Функція "I Feel". Датчик температури в пульті ДУ;
- Вертикальна подача холодного повітря з верхньої частини блоку;
- Подача теплого повітря уздовж підлоги з нижньої частини блоку;
- Робота на охолодження при +8°C;
- Холодоагент фреон R32, ефективний та екологічно нешкідливий;
- Вищий клас енергоефективності А: EER 3,42; C. O. P. 3,62;
- DC-інверторний роторний компресор нового покоління;
- Енергозбереження до 59% кожний день;
- Безпечний пуск в діапазоні від 95 до 260 В;
- Технологія «Stable Frequency Control» - плавна і стабільна робота на наднизьких частот (15 Гц);
- Noise Analysis Technology - практично безшумна робота внутрішнього і зовнішнього блоків;
- 1 Вт енергоспоживання в режимі очікування;
- Широкий температурний діапазон ефективної роботи: від -15 С на обігрів і до +48 с на охолодження;
- Точний температурний контроль з точністю 0,5°C;
- Індикація температури зовнішнього повітря й повітря всередині приміщення (поточної і заданої);
- Система "м'якого" старту компресора з пусковим струмом нижче 50А;
- Енергозберігаючий режим роботи;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр «Антибактеріальний подавитель»; фільтр «Нано-титановий антіхіміческій каталізатор»; Катехиновий фільтр; Електретний пиловловлюючий фільтр;
- Автоматичний розподіл повітря в режимі SWING;
- Turbo режим. Включення/Виключення одним натисканням кнопки максимальної швидкості вентилятора для інтенсивного охолодження або нагрівання повітря в приміщенні;
- Автоматичний вибір режимів роботи: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція;
- Виключення обдування холодним повітрям за рахунок затримки пуску вентилятора;
- Ширококутні жалюзі, створюють охоплення всього об'єму приміщення;
- Функція внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку;
- LED-дисплей. Яскрава і чітка індикація режимів і параметрів роботи;
- Включення/Вимкнення підсвічування дисплея на внутрішньому блоці кондиціонера;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Режим комфортного сну SLЕЕР. Безшумна робота за спеціальною програмою в автоматичному режимі протягом 8 годин. Забезпечує максимально сприятливі температурні умови для комфортного сну;
- Знімний, що миється префільтр і лицьова панель;
- Таймер на включення і виключення в діапазоні 24 години з кроком 1 хвилина;
- Відображення на пульті ДУ поточного часу доби;
- Блокування управління;
- Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Автоматична система захисту від обмерзання нового покоління Intelligent Preheating. На відміну від звичайної схеми розморожування «за часом» - в середньому 10 хвилин розморожування на 50 хвилин роботи компресора, запуск процесу розморожування проводиться тільки при - - наявності реальної необхідності. Така сучасна технологія, очевидно, зменшує втрати електроенергії на непотрібні цикли розморожування;
- Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Обігрів при негативній температурі, °С | до - 25 |
| Охолоджуюча здатність | 9(BTU/ч) |
| Колір внутрішнього блоку | сріблястий |
| Клас енергоефективності обігріву | A+++ |
| Клас енергоефективності охолодження | A+++ |
| Інверторне управління | З інверторним управлінням |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25.0(кв. м) |
| Маркування, BTU | 9 |
| Потужність обігріву | 3300.0(Вт) |
| Потужність охолодження | 2600.0(Вт) |
| Використовується холодоагент | R32 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 48.0(град.) |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -24.0(град.) |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Ширина внутрішнього блоку | 700(мм) |
| Висота внутрішнього блоку | 600(мм) |
| Глибина внутрішнього блоку | 215(мм) |
| Вага внутрішнього блоку | 14.0(кг) |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку | 848(мм) |
| Висота зовнішнього блоку | 540(мм) |
| Глибина зовнішнього блоку | 320(мм) |
| Вага зовнішнього блоку | 33.0(кг) |
| Додатково | |
| Рівень шуму | 22/28/37 (дБ) |
| Напруга | 220~240 В |
| Максимальна довжина комунікацій | 25.0(м) |
| Потік повітря | 500 (куб. м/год) |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 810.0(Вт) |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 660.0(Вт) |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматичная |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантія | 60(міс) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3300 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Ціна: 35 599 ₴







