ОПИС:
- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
- Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 °C до +54 °C;
- Захист будинку від обмерзання +8 °C;
- «CH SMART-ION Filter» — технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність чинній з 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) No 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A++;
- Екстранизький рівень шуму — усього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Найвищий клас енергоефективності. Енергоощадна комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency — Generation V;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Показ поточного часу доби на пульті Д/К нового покоління;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає — утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр «Антибактеріальний подавач»; фільтр «Нанотитановий антихімічний каталізатор»; Електричний пилоуловлювальний фільтр; Катехіновий фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED-дисплей на панелі внутрішнього блока. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДК;
- Режим комфортного сну SLEЕР (кілька варіантів ручного настроювання);
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
- Затримка пуску вентилятора для виключення обдування холодним повітрям у режимі нагрівання;
- Бактерицидне покриття пульта ДК;
- Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Авторестарт — Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
- Інтелектуальна система захисту від зледеніння;
- Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДК;
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Блокування керування.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Обігрівання за мінусової температури, °C | до - 30 |
| Охолоджувальна здатність | 18 (BTU/ч) |
| Колір внутрішнього блока | золотистий |
| Клас енергоефективності обігрівання | A+++ |
| Клас енергоефективності охолодження | A+++ |
| Інверторне керування | З інверторним керуванням |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 50.0(кв.м) |
| Маркування, BTU | 18 |
| Потужність обігріву | 5570.0(Вт) |
| Потужність охолодження | 5300.0(Вт) |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна температура довкілля | 54.0(град.) |
| Мінімальна температура довкілля | -30.0(град.) |
| Габаритні розміри внутрішнього блока | |
| Ширина внутрішнього блока | 1101(мм) |
| Висота внутрішнього блока | 327(мм) |
| Глибина внутрішнього блока | 249(мм) |
| Вага внутрішнього блока | 16.5(кг) |
| Габаритні розміри зовнішнього блока | |
| Ширина зовнішнього блока | 1000 (мм) |
| Висота зовнішнього блока | 790 (мм) |
| Глибина зовнішнього блока | 427(мм) |
| Вага зовнішнього блока | 64.0(кг) |
| Додатково | |
| Рівень шуму | 30/33/36/39/42/45/48 (дБ) |
| Напруга | 220~240 В |
| Максимальна довжина комунікацій | 20.0(м) |
| Потік повітря | 780/950/1150/1200 (куб. м/год) |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1320.0(Вт) |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1320.0(Вт) |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантія | 60 (міс) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5570 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Колір корпусу | Золотий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
- Ціна: 61 999 ₴

