ОПИС:
- Побутової тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
- Новітній інверторний двуступінчатий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30°С до +54°C;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- «CH SMART-ION Filter» - технологія тотальної очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючої c 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів, кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++;
- Екстра низький рівень шуму – всього 18 дБ, литий пластиковий корпус і нова технологія безшовної теплообмінника;
- Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом A+++ Energy Efficiency Class — Generation V;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/В нового покоління;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Функція внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр «Антибактеріальний подавитель»; фільтр «Нано-титановий антіхіміческій каталізатор»; Електретний пиловловлюючий фільтр; Катехиновий фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED дисплей на панелі внутрішнього блоку. Включення/вимикання дисплею з пульта ДУ;
- Режим комфортного сну SLЕЕР (кілька варіантів ручного налаштування);
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на включення і виключення;
- Затримка пуску вентилятора з метою виключення обдування холодним повітрям у режимі нагріву;
- Бактерицидну покриття пульта ДУ;
- Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Авторестарт - Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальна система захисту від обледеніння;
- Примусове вмикання/вимикання функції розморожування з пульта ДУ;
- Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Блокування управління.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Обігрів при негативній температурі, °С | до - 30 |
| Охолоджуюча здатність | 18 (BTU/ч) |
| Колір внутрішнього блоку | сріблястий |
| Клас енергоефективності обігріву | A+++ |
| Клас енергоефективності охолодження | A+++ |
| Інверторне управління | З інверторним управлінням |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50.0(кв. м) |
| Маркування, BTU | 18 |
| Потужність обігріву | 5570.0(Вт) |
| Потужність охолодження | 5300.0(Вт) |
| Використовується холодоагент | R32 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 54.0(град.) |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30.0(град.) |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Ширина внутрішнього блоку | 1101(мм) |
| Висота внутрішнього блоку | 327(мм) |
| Глибина внутрішнього блоку | 249(мм) |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5(кг) |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку | 1000(мм) |
| Висота зовнішнього блоку | 790(мм) |
| Глибина зовнішнього блоку | 427(мм) |
| Вага зовнішнього блоку | 64.0(кг) |
| Додатково | |
| Рівень шуму | 30/33/36/39/42/45/48 (дБ) |
| Напруга | 220~240 В |
| Максимальна довжина комунікацій | 20.0(м) |
| Потік повітря | 780/950/1150/1200 (куб. м/год) |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1320.0(Вт) |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1320.0(Вт) |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантія | 60(міс) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1200 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5570 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
- Ціна: 61 999 ₴

