Внутрішній блок (мульти-спліт) Cooper&Hunter CH-S18FTXF-NG(I) призначений для створення мікроклімату в приміщеннях орієнтовною площею до 50 м². Цей внутрішній блок призначений для роботи із зовнішніми блоками серії NORDIC MULTI LIGHT. Обладнання працює на екологічному озонобезпечному фреоні R32 та розраховане на роботу в діапазоні температур навколишнього середовища від -20 до +48°С. Дана модель є розумним вибором, якщо ви хочете отримати сучасну інверторну мульти-спліт систему за прийнятну ціну.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через Смартфон/ Планшет (ОС: Android, iOS);
- У моделі FTXF-NG застосована “CH 7-SKY Technology” – комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії;
- “CH SMART-ION Filter” – технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Робота від -15°С до +48°С на охолодження і від -20°С до +24°С на обігрів;
- Преміальна енергоощадна комплектація GENERATON V (підвищений контроль якості збірки і матеріалів);
- Удосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора;
- Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічним підсвічуванням і бактерицидним покриттям;
- Технологія “I-Action” – плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Захист вашого будинку від замерзання: функція “+8 градусів”. Кондиціонер підтримуватиме температуру 8°С, не даючи змоги заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення всього об’єму приміщення;
- 24-годинний таймер;
- Запуск за низьких температур зовнішнього повітря;
- Легко розбірний корпус для швидкого монтажу та чищення;
- Функція “Авторестарт” – автоматичний перезапуск із запам’ятовуванням налаштувань;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів, абсолютний захист від некоректних дій користувача із зазначенням помилки на дисплеї;
- Самоочищення внутрішнього блоку;
- Комфортне підтримання температури в нічному режимі “SLEEP”.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Робота при температурах: від -20°С до +24°С на обігрів / від -15°С до +48°С на охолодження
- Бренд: Cooper&Hunter
- Країна виробництва: Китай
- Площа приміщення, м²: до 50
- Маркування, тис. BTU: 18
- Потужність охолодження, кВт: 4,60
- Потужність обігріву, кВт: 5,20
- Фреон: R32
- Іонізатор: так
- Живлення: ~220-240/1/50
- Діаметр рідкої магістралі: 6,35 мм (1/4”)
- Діаметр газової магістралі: 9,53 мм (3/8”)
- Ширина внутрішнього блоку, мм: 970
- Висота внутрішнього блоку, мм: 300
- Глибина внутрішнього блоку, мм: 225
- Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ (А): 28
- Вага внутрішнього блоку, кг: 13,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5200 Вт |
| Потужність охолодження | 4600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Ні |
| Режим вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Датчик присутності | Ні |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 300 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 970 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 799 ₴


