Кондиціонер Cooper&Hunter VITAL Plus оснащений можливістю підключення дротового пульта керування та сухого контакту для інтеграції з зовнішніми системами. Внутрішній блок має функцію самоочищення, що реалізується за допомогою заморожування та послідовного нагріву, що допомагає підтримувати чистоту та ефективність роботи. Вбудований іонізатор CH-Ion filter забезпечує додаткове очищення повітря.
Жалюзі внутрішнього блоку керуються з пульта вправо та вліво для зручного спрямування повітряного потоку. У кондиціонері передбачені додаткові фільтри 7-sky для якіснішого очищення повітря. Це інверторна спліт-система з різноманітними режимами роботи: автоматичний, вентилятор, зволоження, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря та турборежим.
Керування здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, Wi-Fi (вбудований). Кондиціонер здатний працювати при температурі зовнішнього повітря до −15 °C. Серед функцій — авторозморожування, гідрофільне покриття теплообмінників для запобігання накопиченню вологи, датчики витоку холодоагенту, дисплей для індикації роботи пристрою та захист від перепадів напруги.
Є налаштування пам’яті, підсвітка, система самодіагностики та таймер. Функція контролю температури iFeel забезпечує точне підтримання комфортних умов. Клас енергоефективності — А++. Компресор роторного типу, що забезпечує надійну та тиху роботу.
Кондиціонер Cooper&Hunter VITAL Plus поєднує в собі сучасні технології, енергоефективність та широкий функціонал, що забезпечує комфортний мікроклімат у будь-якому приміщенні. Надійність роботи та зручність керування роблять його ідеальним вибором для дому чи офісу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Серія: VITAL Plus
- Площа приміщення: 35 м²
- Вид: Інверторний
- Робота за мінусової температури: -15 °C
- Режими роботи: Автоматичний, Вентилятор, Зволоження, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Очищення повітря, Турборежим
- Продуктивність (холод): 12000 БТО/год
- Продуктивність (тепло): 12000 БТО/год
- Тип: Спліт-система
- Функції: Авторозморожування, Гідрофільні покриття теплообмінників, Датчики витоку холодоагенту, Дисплей, Захист від перепадів напруги, Настроювання пам'яті, Підсвітка, Самодіагностика, Самоочищення, Таймер, Функція контролю температури iFeel
- Керування: Wi-Fi (вбудований), Пульт ДК
- Клас енергоспоживання (охолодження): A++
- Колір внутрішнього блоку: Білий
- Макс. кількість можливих внутрішніх блоків: 1
- Тип встановлення внутрішнього блока: Настінний
- Електроживлення: 220-240 В/50 Гц/1 Ф
- Макс. довжина магістралі: 20 м
- Макс. перепад висоти магістралі: 10 м
- Тип фреону: R32
- Охолодження: 3.2 кВт
- Тип компресора: Роторний
- Теплопродуктивність: 3.4 кВт
- Характеристики фільтрів: Argentum Ion, Acaro-Clean, Catechin Protect, Chitin Protect, Stop Formaldehyde, Super Vitamin C, Eco Fresh, CH Smart-Ion Filter
- Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, Пульт, Інструкція, Батарейки
- Споживана потужність (обігрів): 0.92 кВт
- Споживана потужність (охолодження): 0.99 кВт
- Діапазон зовнішньої робочої температури: -15/+43
- Рівень шуму, внутрішній блок: 24/26/30/33/35/37/41 дБ
- Рівень шуму, зовнішній блок: 52 дБ
- Особливості: Wired control – Можливість підключення дротового пульта, Dry contact – Можливість підключення сухого контакту, Self-cleaning IDU – Функція самоочищення внутрішнього блоку шляхом заморожування та послідовного нагріву, Plasma ion – CH-Ion filter, іонізатор, Left-right Indoor louver control – Керування жалюзі право-ліво з пульта, Additional filters – додаткові фільтри 7-sky
- Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ): 26 х 86 х 19 см
- Вага внутрішнього блока: 8 кг
- Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ): 55.5 х 73.2 х 33 см
- Вага зовнішнього блока: 25 кг
- Колір зовнішнього блоку: Перлинно-білий
- Країна реєстрації бренду: США
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3400 Вт |
| Потужність охолодження | 3200 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 990 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 920 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 260 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 860 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 190 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
- Ціна: 29 499 ₴







