ОСОБЛИВОСТІ:
- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
- Новітній інверторний двуступінчатий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30°С до +54°C;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- «CH SMART-ION Filter» - технологія тотальної очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючої c 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів, кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++;
- Екстра низький рівень шуму – всього 18 дБ, литий пластиковий корпус і нова технологія безшовної теплообмінника;
- Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом A+++ Energy Efficiency Class — Generation V;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/В нового покоління;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Функція внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр «Антибактеріальний подавитель»; фільтр «Нано-титановий антіхіміческій каталізатор»; Електретний пиловловлюючий фільтр; Катехиновий фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED дисплей на панелі внутрішнього блоку. Включення/вимикання дисплею з пульта ДУ;
- Режим комфортного сну SLЕЕР (кілька варіантів ручного налаштування);
- Інтелектуальне управління в режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на включення і виключення;
- Затримка пуску вентилятора з метою виключення обдування холодним повітрям у режимі нагріву;
- Бактерицидну покриття пульта ДУ;
- Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Авторестарт - Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальна система захисту від обледеніння;
- Примусове вмикання/вимикання функції розморожування з пульта ДУ;
- Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Блокування управління.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Колір внутрішнього блоку: чорний
- Обігрів при мінусовій температурі, ° С: до - 30
- Охолоджуюча здатність: 24 (BTU/г)
- Клас енергоефективності обігріву: A+++
- Клас енергоефективності охолодження: A+++
- Інверторне управління: З інверторним управлінням
- Режим роботи кондиціонера: Охолодження/обігрів
- Рекомендована площа приміщення: 70 (кв.м)
- Маркування, BTU: 24
- Потужність обігріву: 7030 (Вт)
- Потужність охолодження: 7030 (Вт)
- Використовуваний холодоагент: R32
- Мінімальна температура навколишнього середовища: -30 (град.)
- Максимальна температура навколишнього середовища: 54 (град.)
- Ширина внутрішнього блоку: 1101 (мм)
- Висота внутрішнього блоку: 327 (мм)
- Глибина внутрішнього блоку: 249 (мм)
- Вага внутрішнього блоку: 16.5 (кг)
- Ширина зовнішнього блоку: 1000 (мм)
- Висота зовнішнього блоку: 790 (мм)
- Глибина зовнішнього блоку: 427 (мм)
- Вага зовнішнього блоку: 65 (кг)
- Рівень шуму: 32/35/38/41/44/47/50 (дБ)
- Напруга: 220~240 В
- Максимальна довжина комунікацій: 20 (м)
- Потік повітря: 850/950/1100/1250 (куб. м/год)
- Енергоспоживання в режимі обігріву: 1750 (Вт)
- Енергоспоживання в режимі охолодження: 1850 (Вт)
- Регулятор направлення потоку повітря: автоматична
- Тип внутрішнього блоку: Настінний
- Країна виробник: Гонконг
- Гарантія: 60 (міс)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 1250 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7030 Вт |
| Потужність охолодження | 7030 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Максимальна температура | 54 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1850 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1750 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 54 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 327 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1101 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 249 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 790 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 1000 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 427 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 799 ₴

