Обігрів до -15°C
Крім охолодження, кондиціонер здатний також працювати в режимі «Обігрів». Його потужність дозволяє опалювати приміщення навіть при зовнішній температурі нижче нуля (до -15°С).
Вбудований модуль WiFi
Настінні моделі постачаються з інтуїтивно зрозумілим бездротовим контролером, що дозволяє зручно керувати параметрами пристрою: режим роботи, температура, швидкість вентилятора та налаштування повітряних заслінок.
Антикорозійний корпус зовнішнього блоку
Корпус зовнішнього блоку покритий захисними шарами, що захищають його від комах, гризунів, вологи, пилу та вогню. Це гарантує тривалий термін служби та кращу естетичність після багатьох років експлуатації.
Автоматичний перезапуск
Функція забезпечує автоматичний запуск кондиціонера після тимчасового збою електроживлення, зі збереженням усіх встановлених раніше налаштувань.
Інтелектуальне розморожування
При низькій температурі теплообмінник може обмерзати. При температурі 0°С автоматично вмикається функція відтавання. Компресор і вентилятори зупиняються, на панелі блимає індикатор.
Інверторна технологія
Технологія плавного керування кондиціонером, при якій струм до електродвигуна компресора подається через інвертор. Це дозволяє плавно регулювати швидкість обертання мотора компресора залежно від теплового навантаження в приміщенні.
Подача повітря 4D
Функція 4D Airflow вказує на особливий спосіб направлення повітря для досягнення кращої рівномірності та ефективності кондиціонування повітря в приміщенні.
Функція I FEEL
Наявність датчика температури, вбудованого в пульт дистанційного керування. Ця функція призначена для забезпечення більш точного та комфортного регулювання температури в приміщенні.
Режим сушки
Параметр, що дозволяє виводити зайву вологу з приміщення. Паралельно знижується не тільки рівень вологи, але й температура повітря в середньому на 1-2°С.
Режим охолодження
Одна з основних функцій кондиціонера. В інверторних моделях діапазон температур роботи ширший, тихий компресор і підтримка заданого параметра чітка.
Режим обігріву
При роботі на обігрів кондиціонер діє як теплова гармата, швидко нагнітаючи тепле повітря в приміщенні. Компресор у зовнішньому блоці стискає фреон, в результаті чого він переходить у рідку форму з підвищенням температури на 10-20°С.
Режим вентилятора
Функція, що дозволяє працювати тільки вентилятору, без увімкнення холодильного або обігрівального режиму. В цьому режимі кондиціонер просто циркулює повітря в приміщенні, не змінюючи його температуру.
Режим TURBO
Функція, що прискорює процес охолодження або обігріву приміщення. Цей режим дозволяє кондиціонеру працювати на максимальній потужності, щоб швидше досягти заданої температури.
Нічний режим
В цьому режимі суттєво уповільнюється частота обертання лопатей вентилятора, отже, рівень шуму знижений. Температура збільшується на 1-3 градуси, робота в такому режимі підходить для комфортного сну.
Легкий і швидкий монтаж
Конструкція та дизайн пристрою сприяють простоті й ефективності процесу встановлення.
Горизонтальний рух жалюзі
Дозволяє направити потік повітря в потрібному напрямку. Цей режим регулюється вручну.
Вертикальний рух жалюзі
Дозволяє направити потік повітря в потрібному напрямку за допомогою пульта дистанційного керування.
Автоматичний режим
В цьому режимі кондиціонер сам керує вибором режиму роботи (Охолодження, Обігрів або Вентиляція) для комфортної температури. Обладнання самостійно визначає необхідну температуру в кімнаті.
Функція автодіагностики
Контролер кондиціонера в постійному режимі відстежує параметри функціонування, у разі відхилення від норми система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.
Таймер 24 години
Кондиціонер можна запрограмувати на роботу протягом визначеного часу. Після закінчення роботи пристрій вимкнеться автоматично.
Світлодіодний дисплей
Панель внутрішнього блоку оснащена прихованим електронним дисплеєм.
Клас енергоефективності A+
Належить до економічної категорії, можна сміливо купувати, якщо хочете заощадити на рахунках.
Двосторонній дренаж
Наявність двох шляхів для виведення конденсату або води, що виникає в процесі охолодження повітря в системі.
Бездротовий контролер
Дозволяє дистанційно керувати кондиціонером, вмикати і вимикати пристрій, обирати налаштування і функції.
Функція самоочищення
Призначена для зменшення утворення цвілі, бактерій та інших алергенів у системі кондиціонування повітря.
Протигрибкова функція
Після роботи і вимкнення кондиціонер автоматично почне осушувати вологу, накопичену на випарнику внутрішнього блоку, запобігаючи появі цвілі.
Повітряний фільтр, що миється
Можна легко зняти і очистити під проточною водою, що дозволяє пристрою підтримувати високу продуктивність.
Холодоагент R32
Однокомпонентний холодоагент, який може бути дозаправлений у будь-який момент, незалежно від кількості холодоагенту в системі. Має високу теплопровідність, що збільшує продуктивність кондиціонування повітря.
Еко режим роботи
Енергозберігаючий режим Eco економить електроенергію без втрати якості роботи при будь-якій заданій температурі..
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа: 50 м²
- Продуктивність охолодження: 5.2 (0.6–6.2) кВт
- Продуктивність обігріву: 5.3 (0.8–6.7) кВт
- Споживання при охолодженні: 1.575 (0.15–2.15) кВт
- Споживання при обігріві: 1.47 (0.18–2.31) кВт
- Виробник: SkyLux
- Серія: VERY Inverter R32 Wi-Fi
- Маркування: 18 000 BTU
- Інвертор: так
- Сезонна енергоефективність охолодження SEER: 6.10
- Сезонна енергоефективність нагріву SCOP: 4.00
- Фреон: R32
- Wi-Fi: так
- Діаметр труб (рідина): 6 мм
- Діаметр труб (газ): 9 мм
- Максимальна довжина траси: 15 м
- Максимальний перепад висот: 10 м
- Електроживлення: ~220-240 В / 1 ф / 50 Гц
- Управління: пульт ДК
- Габарити внутрішнього блоку (Ш×В×Г): 870×290×200 мм
- Вага внутрішнього блоку: 9 кг
- Рівень шуму внутрішнього блоку: 46/37/30 дБ(А)
- Витрата повітря: 750 м³/год
- Колір: білий
- Габарити зовнішнього блоку (Ш×В×Г): 800×556×265 мм
- Вага зовнішнього блоку: 28 кг
- Рівень шуму зовнішнього блоку: 54 дБ(А)
- Діапазон температур при охолодженні: -15...+52 °C
- Діапазон температур при обігріві: -15...+26 °C
- Робота на обігрів: до -15 °C
- Функції: охолодження, обігрів, осушення, авторежим, вентилятор, авторестарт, авторозморожування, автоматичні жалюзі, таймер, автозахист компресора
- Гарантія: 5 років
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потік повітря | 750 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5300 Вт |
| Потужність охолодження | 5200 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 52 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1575 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1470 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 52 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 290 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 870 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 556 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 800 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 265 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
- Ціна: 31 000 ₴

