Олійний радіатор українського виробництва ТЕРМІЯ Н1330 надійний та простий в експлуатації. Обігрівач може використовуватися як основного, так і додаткового джерела обігріву приміщень до 35 кв.м.
Радіатор ТЕРМІЯ Н1330 складається з 13 робочих секцій, має три режими обігріву (1,3/1,7/3,0 кВт) та надійне механічне керування.
Завдяки наявності активних опор, обігрівач вільно переміщається у просторі, є відсік для зберігання шнура живлення.
Обігрівач ТЕРМІЯ Н1330 відрізняється високим ступенем безпеки, будучи оснащеним системою захисту від перегріву, випадкового перекидання, а також вологи та пилу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа обслуговування, кв. м: 30
- Потужність, Вт: 1300, 1700, 3000
- Особливості: Відсік для зберігання шнура, З коліщатками/ніжками для переміщення, З термостатом, Ручка для переміщення
- Кількість секцій: 13
- Габарити (ВхШхГ): 66x63x29 см
- Вага: 18.5 кг
- Вага в упаковці: 20 кг
- Колір: Білий
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 13 шт. |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 635 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 229,64 ₴


