-5%

Змішувач-кран для раковини VOLLE Pardo 1548.010206 Pistola Gris високий
5 390 ₴
5 120,50 ₴
- В наявності
- Код: 83780
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий та творчий вибір сантехніки, складання дизайну ванної кімнати, як елементів пазла – це особливості сучасного іспанського бренду VOLLE. Продукція VOLLE ідеально підходить для тих, хто любить експериментувати та створювати неординарні дизайнерські рішення - особливості форм та кольорів іспанської сантехніки VOLLE дозволяють вигідно поєднувати навіть вироби з різних серій, створюючи яскраві та гармонійні ансамблі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: врізний
- Тип управління: одноважільний
- Основний колір/тип покриття: збройовий метал сірий/сатин
- Довжина виливу, мм: 127
- Висота виливу, мм: 244
- Висота змішувача, мм: 296
- Основний матеріал виробу: нержавіюча сталь
- Гарантія, міс.: 60
- Тип кріплення: гайка
- Модель картриджа: Sedal SN-25 S/D
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр під'єднання шлангів: G1/2
- Комплект постачання: змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висувний вилив | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Колір | Сатин |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Поверхня | Сатин |
| Поворотний вилив | Ні |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 296 мм |
| Висота виливу | 244 мм |
| Довжина виливу | 127 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 120,50 ₴

