Змішувач для раковини Imprese DEIRA золото ZMK112009010 - це стильний, сучасний змішувач з плавним важелем, аератором для відмінної якості потоку і керамічним картриджем, який забезпечить злагоджену роботу пристрою. Основа концепції - буденність форм у поєднанні зі зручним та актуальним дизайном, тому продукція компанії чудово виглядає в інтер'єрах будь-яких кухонних та ванних кімнат.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип змішувача: одноважільний
- Матеріал: латунь
- Спосіб монтажу: на 1 отвір
- Керамічний картридж: 35 мм
- Модель встановленого картриджа: Kerox K-35A
- Витрата води: до 8 л/хв
- Довжина виливу: 142 мм
- Висота виливу: 152 мм
- Висота змішувача: 173 мм
- Колір: золото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Висувний вилив | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 8 літр/хв |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Поворотний вилив | Ні |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 173 мм |
| Висота виливу | 152 мм |
| Довжина виливу | 142 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 520 ₴


