-5%

Змішувач-кран для раковини HANSGROHE Tecturis E 73020670 чорний
18 724 ₴
17 787,80 ₴
- В наявності
- Код: 93246
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач-кран для раковини HANSGROHE Tecturis E 73020670 у матовому чорному виконанні - це сучасне поєднання функціональності та елегантного дизайну для стильних ванних кімнат.
Виріб має гарантію на 60 місяців, що підкреслює німецьку якість і довговічність.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: врізний
- Тип управління: одноважільний
- Основний колір/тип покриття: чорний/матовий
- Довжина виливу, мм: 194
- Висота виливу, мм: 133
- Висота змішувача, мм: 150
- Основний матеріал виробу: латунь
- Матеріал упаковки: картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: гайка
- Комплект поставки: змішувач для умивальника
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: HANSGROHE
- Серія: TECTURIS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висувний вилив | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Ні |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Форма виливу | Традиційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Висота виливу | 133 мм |
| Довжина виливу | 194 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 787,80 ₴

