Електричні конвектори "Термія" належать до сучасного класу приладів теплоповітряного обігріву, призначених для житлових та нежитлових приміщень. Вони зручні у використанні, екологічно чисті, швидкодіючі, безшумні. Є економічними джерелами тепла, здатні забезпечити високий рівень комфорту у будь-якому приміщенні. Широка номенклатура, велика кількість виконань дозволяють без труднощів вирішити найскладніші завдання обігріву.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Площа обслуговування, кв. м: 15
- Особливості: з термостатом
- Потужність, Вт: 1500
- Монтаж: настінний
- Вид нагрівального елементу: трубчастий (ТЕН)
- Тип нагрівального елемента: відкритий
- Керування: механічне
- Тип термостата: механічний
- Кількість режимів обігріву: 1
- Функції захисту: вологозахист, датчик перекидання, захист від замерзання, захист від перегріву
- Вага, кг: 4.8
- Вага в пакуванні, кг: 5.4
- Габарити (ВхШхГ), см: 45 х 69 х 10
- Габарити в пакуванні (ВхШхГ), см: 47.5 х 69 х 10.5
- Додаткові характеристики: функція антизамерзання "Anti-frost", захист від перегріву, автоматичне підтримання температури, ІІ клас захисту від ураження електричним струмом, електромеханічний біметалічний термостат
- Клас захисту: ІР24
- Комплектація: електроконвектор, кронштейни для встановлення конвектора на стіні (2 шт), посібник з експлуатації, пакунок
- Колір: білий
- Тип теплонакопичувача: статичний
- Повітряний канал: передній
- Кількість в упаковці, шт: 1
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія: 5 років офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тепловентилятор | Ні |
| Тип встановлення | Настінний |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 690 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 525,82 ₴

