Якісний нагрівачНагрівальний елемент (ТЕН) виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі (сплав Incoloy 800) та має дуже високий тепловий ККД.
Він забезпечує тривалий термін служби та підвищену стійкість до утворення окалини.
Безпека Shock-ProofВсі водонагрівачі Haier – не потребують заземлення! Кожен водонагрівач обладнаний запатентованою технологію Shock Proof!
Це система, що виступає резистором між водонагрівачем та тілом людини та знижує інтенсивність струму з 220 В до безпечних 12 В, завдяки спеціальному матеріалу PPR (polypropylene-random).
Так би мовити «подушка безпеки», яка за необхідності збереже життя Вам та Вашим Рідним!
Наразі продано більше 100 мільйонів баків із Shock Proof, без жодного зафіксованого нещасного випадку від удару електричним струмом!
КомпактністьВодонагрівачі Haier мають стильний Slim Design, який гармонійно підійде для будь-якого інтер’єру.
Компактні розміри водонагрівачів дозволяють монтувати їх під мийкою.
Захист від бактерійСистема термічної дезінфекції BPS нагріває воду до максимальної температури (80°С) та тримає її на цьому рівні, щоб загинули всі шкідливі бактерії!
Для ефективного знезараження радимо проводити діагностику один раз на місяць.
Водонагрівач з Wi-Fi керуванням
Керувати функціями Haier ES50V-F7 можна двома способами:
Управління Wi-Fi відкриває трохи більше опцій та модливе з будь-якої точки світу. Наприклад, у додатку, окрім стандартних налаштувань, можна запланувати нагрівання води для майбутнього використання — ви просто задаєте дату та час, створюючи розклад, коли потрібна гаряча вода, а система сама активує нагрівач. Ще можна відстежувати доступну кількість гарячої води на екрані смартфона та перевіряти ліміт зносу внутрішніх деталей.
7 років гарантії на водонагрівач 50 л!На водонаргівачі надається розширена гарантія терміном на 7 років.
За умови реєстрації гарантійного талона на сайті і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.
- За допомогою електронної сенсорної панелі керування;
- Wi-Fi через мобільний додаток «hOn» для розумного будинку від Haier.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Бренд: Haier
- Тип: бойлер електричний
- Об'єм, л: 50
- Форма: прямокутна
- Тип ТЕНу: мокрий
- Монтаж: настінний
- Підключення: нижнє
- Кількість ТЕНів: 2
- Потужність, Вт: 3000
- Управління: Wi-Fi + електронне
- Матеріал ізоляції нагрівального елемента: нержавіюча сталь
- Матеріал внутрішнього покриття бака: склокераміка
- Установка водонагрівача: вертикальна
- Клас захисту: IPX4
- Тиск (робочий/максимальний), бар: 8
- Тиск підривного клапана, бар: 8
- Температура робоча, °С: 55
- Температура максимальна, °С: 75
- Час нагріву до 55 °С: 53 хвилини
- Підключення, типорозмір: 1/2''
- Електроживлення: 220
- Фаза: 1-фазний
- Захист від ураження струмом: "Shoke Proof"
- Функції захисту: захист від перегріву, захист від зайвого тиску, захист від сухого перегріву
- Додаткові характеристики: UMS-технологія покриття бака, рівномірний розподіл холодної води, підключення та керування по Wi-Fi
- Збільшений магнієвий анод: ні
- Габарити (ВхШхГ), мм: 720 х 530 х 290
- Вага, кг: 26
- Колір: білий
- Тип гарантії: від виробника
- Гарантія: 84 місяці
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 26 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Проточно-накопичувальний |
| Час нагріву води до 50°С | 53 хв |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
- Ціна: 12 700 ₴





