Мульти-спліт кондиціонер Olmo OMS-07FRH2(I) — це система яка складається з одного зовнішнього та кількох внутрішніх блоків. Екологічний фреон R32, максимально ефективно і безпечно охолоджує або нагріває теплообмінник кондиціонера, тим самим, забезпечує надійне опалення або охолодження Вашого будинку.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Робочий діапазон від -15 до +50 °C
- Технологія «SMART FLOW» — комфортне охолодження і обігрів без протягів
- Вбудована система самоочищення випарника внутрішнього блоку — функція «CLEAN INSIDE»
- Комплекс самодіагностики «AUTO — GUARD»
- Вбудований модуль автоматичного перезапуску «RELOAD»
- Функція «Сlever TIMER» -таймер на 24 години (включення/виключення)
- Розробка «PIPE TWINS» — два варіанта підключення дренажу (правий або лівий)
- Конструкція внутрішнього блоку, що легко очищається
- Антикорозійне покриття «Anti-corrosion FLASH»
- Надійний інверторний компресор підвищеним ресурсом роботи
- Функція здорового осушення «DRY AIR»
- Ексклюзивний неповторний дизайн
- ABC пластик найвищої якості
- Дворозрядний дисплей c м’яким підсвічуванням «ENIGMA LIGHTS»
- Режим комфортного сну «MAGIC SLEEP»
- Ширококутні жалюзі
- Пульт ДУ з режимом реального часу і підсвічуванням
- Режим економічного опалення
- Wi-Fi ready — можливість видаленого доступу за допомогою Wi-Fi (при комплектацією модемом OLMO Connect Life OL-WH)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Продуктивність (холод): 2,1 кВт
- Продуктивність (тепло): 2,5 кВт
- Електроспоживання: 220~240 В / 50 Гц / 1 фаза
- Вхідна потужність: 45 Вт
- Номінальний струм: 0,2 A
- Діапазон роботи (холод): -15..+50°C
- Діапазон роботи (тепло): -15..+24°C
- Витрати повітря: 500 м³/год
- Рівень шуму (звукова потужність): 56 дБ(A)
- Рівень шуму (звуковий тиск): 39/26 дБ(A) (Max/Min)
- Розміри б/упак (ШxВxГ): 795×270×212 мм
- Вага нетто: 7,5 кг
- Розміри з/упак (ШxВxГ): 800×335×265 мм
- Вага брутто: 9 кг
- Діаметр (рідина): 6,35 мм
- Діаметр (газ): 9,52 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Потужність охолодження | 2100 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Ні |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 212 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 795 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 297,11 ₴




