Мульти-спліт система OLMO OMS-36P5E – це система, яка складається з одного зовнішнього і 5 внутрішніх блоків. Екологічний фреон R32, максимально ефективно і безпечно охолоджує або нагріває теплообмінник кондиціонера, тим самим, забезпечує надійне опалення або охолодження вашого будинку. Завдяки можливостям мульти-спліт системи, ви можете керувати кліматом у різних приміщеннях.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Робочий діапазон від -20 до +50 °C
- Технологія «SMART FLOW» — комфортне охолодження і обігрів без протягів
- Вбудована система самоочищення випарника внутрішнього блоку — функція «CLEAN INSIDE»
- Комплекс самодіагностики «AUTO — GUARD»
- Вбудований модуль автоматичного перезапуску «RELOAD»
- Функція «Сlever TIMER» -таймер на 24 години (включення/виключення)
- Розробка «PIPE TWINS» — два варіанта підключення дренажу (правий або лівий)
- Конструкція внутрішнього блоку, що легко очищається
- Антикорозійне покриття «Anti-corrosion FLASH»
- Надійний інверторний компресор підвищеним ресурсом роботи
- Функція здорового осушення «DRY AIR»
- Ексклюзивний неповторний дизайн
- ABC пластик найвищої якості
- Дворозрядний дисплей c м’яким підсвічуванням «ENIGMA LIGHTS»
- Режим комфортного сну «MAGIC SLEEP»
- Ширококутні жалюзі
- Пульт ДУ з режимом реального часу і підсвічуванням
- Режим економічного опалення
- Wi-Fi ready — можливість видаленого доступу за допомогою Wi-Fi (при комплектацією модемом OLMO Connect Life OL-WH)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Кількість внутрішніх блоків: до 5
- Назва зовнішнього блоку: OMS-36P5E
- Тип фреону: R32
- Електропараметри (зовнішній блок): 220-240 В, 50 Гц, 1 фаза
- Номінальна потужність охолодження: 10000 Вт
- Номінальна потужність нагріву: 11000 Вт
- Номінальний струм охолодження: 11,9 А
- Номінальний струм нагріву: 12,5 А
- Автомат (зовнішній блок): 32 А
- Діапазон робочих температур (холод/тепло): -15..+50 °C / -20..+24 °C
- Рівень звукового тиску: 55 дБ(A)
- Розміри без упаковки (ШхВхГ): 975×835×360 мм
- Вага нетто: 72 кг
- Розміри з упаковкою (ШхВхГ): 1125×960×460 мм
- Вага брутто: 79 кг
- Під'єднання труб (рідина): 6,35×5 мм
- Під'єднання труб (газ): 9,52×5 мм
- Максимальна довжина магістралі: 25 м
- Максимальна висота магістралі: 15 м
- Заправка фреоном: 2200 г
- Максимальна довжина труб: 80 м
- Дозаправка: 12 г/м після 25 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 5 |
| Охолоджуюча здатність | 36000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 11000 Вт |
| Потужність охолодження | 10000 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 72 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 835 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 360 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 975 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 830,17 ₴

