Інверторний касетний кондиціонер Olmo OSH-IT18HRK4 / OSH-IOU18HRK4+IN-CP створений для підтримки комфортних кліматичних умов у великих приміщеннях. Ці пристрої ефективно контролюють температуру, вологість та чистоту повітря, що робить їх ідеальними для комерційного використання у громадських, адміністративних будівлях та торгових приміщеннях.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Вбудований дренажний насос: Піднімає конденсат на висоту до 500 мм (у slim версії до 750 мм), забезпечуючи ефективне відведення води.
- Малошумний вентилятор: Забезпечує тиху роботу, що підвищує комфорт перебування у приміщенні.
- Круговий сектор подачі повітря: 360° подача повітря є ідеальним рішенням для середніх і великих залів, громадських та офісних приміщень.
- Можливість підключення припливного повітря: Підключення повітропроводу для припливного повітря від зовнішньої вентиляційної системи через отвір у корпусі.
- Захищена плата управління: Плата управління захищена корпусом, що запобігає згоранню, та оснащена вдосконаленим вентилятором.
- Інверторна технологія: Забезпечує плавне регулювання потужності, значно знижуючи енергоспоживання та підвищуючи ефективність роботи. Інверторна технологія також сприяє довшому терміну служби пристрою та знижує рівень шуму.
- Цифровий LED-індикатор: 2-розрядний LED-індикатор забезпечує зручність відображення робочих параметрів.
- Блок управління інтегрований у корпус внутрішнього блоку, що спрощує монтаж і обслуговування. Доступ до блоку управління можливий через повітрозабірні грати.
- Кондиціонер дозволяє організувати подачу свіжого повітря в приміщення через спеціальний отвір у корпусі блоку.
- Вбудований дренажний насос забезпечує підйом конденсату на висоту до 750 мм, що сприяє ефективному відведенню води.
- Кондиціонер ефективно працює при екстремально низьких температурах до -25°C, що робить його надійним вибором для будь-яких кліматичних умов.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Бренд: Olmo
- Тип: Касетні
- Тип внутрішнього блоку: Касетний
- Тип компресора: Інверторний
- Робота на обігрів: до -25°C
- Робота на охолодження: від -15°C
- Площа приміщення: 41–55 м²
- Холод: 5,2 кВт
- Тепло: 5,5 кВт
- Споживана потужність при охолодженні: 1,5 кВт
- Споживана потужність при обігріві: 1,5 кВт
- Напруга: 220 В (1ф, 50 Гц)
- Тип фреону: R32
- Внутрішній блок: 570x570x245 мм, вага 16,3 кг
- Зовнішній блок: 805x554x330 мм, вага 32,7 кг
- Внутрішній блок: 44 / 37 / 25 дБА
- Зовнішній блок: 58 дБА
- Діаметр газової магістралі: 12,7 мм
- Діаметр рідинної магістралі: 6,35 мм
- Максимальна довжина магістралі: 30 м
- WI-FI: Немає
- Країна виробник: Китай
- Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5500 Вт |
| Потужність охолодження | 5200 Вт |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 16.2 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 245 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 570 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 570 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 32.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 143,17 ₴






