Робота при низькому тиску газу
Газовий проточний водонагрівач забезпечить миттєву подачу гарячої води для житла. Завдяки високій чутливості та продуманим технічним характеристикам вода потрібної температури надходить одразу після відкриття крана, а продуктивність пристрою досягає 10 літрів на хвилину.
Нагрівач працює навіть за низького тиску газу - від 0,3 бар до максимальної межі 6 бар, використовуючи природний газ - метан.
Система контролю тяги
Представлена модель - це традиційний тип газового обладнання для нагріву води. Завдяки відкритій камері згоряння продукти згоряння виводяться природним шляхом у витяжку через стандартну гофру. А нова система контролю тяги мінімізує ризик потрапляння чадного газу в приміщення.
Мідний теплообмінник зі спеціальним покриттям має довговічну стійкість до корозії та прогару.
Максимальна температура води 65 °C
Газова система HYUNDAI ARIS20-06UA оснащена LED дисплеєм для контролю температури води з максимальним показником до 65 °C.
Процес управління відбувається механічним способом за допомогою вбудованих регуляторів на лицьовій стороні корпусу. Окремо виділимо перемикач «Зима-Літо», де режим «Зима» нагріває воду швидко і продуктивно, а «Літо» - поступово, економно витрачаючи газ.
Опція електронного розпалювання з регулюванням полум'я працює в автоматичному режимі, реагуючи на відкриття крана.
Живлення від батарей
Використання двох батарей по 1,5 В як джерела живлення усуває залежність від розетки і повністю виключає ризик ураження електричним струмом.
Мінімальні габарити й ультратонкий корпус забезпечать можливість встановлення навіть у найменших приміщеннях.
Аварійне відключення газу за 30 секунд
Компанія HYUNDAI піклується про безпеку користувачів, оснащуючи нові проточні водонагрівачі інноваційною системою захисту від загасання та ефективним димовидаленням. Час аварійного вимкнення газу в разі зникнення тяги становить лише 30 секунд, що вдвічі швидше за стандартні 60 с. Це один із найкращих показників серед сучасних водонагрівачів із відкритою камерою згоряння.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип розпалювання: Від батарейок (електронний)
- Витрата газу: 2 м³/г
- Пропускна здатність, л/хв: 10
- Система безпеки: Захист від надлишку тиску, захист від перегріву
- Потужність, Вт: 2000
- Габарити (ВхШхГ): 59 х 34 х 14.5 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 71.5 х 39.5 х 20 см
- Вага: 7.9 кг
- Вага в упаковці: 8.3 кг
- Максимальна температура води: 65 °C
- Колір: Сріблястий
- Відведення газів: Димохідний (атмосферний)
- Оснащення: Відкритий терморегулятор (на корпусі), дисплей, захист від замерзання
- Тип керування: Механічне
- Тип камери згоряння: Відкрита
- Робочий тиск води: 6 бар
- Номінальний тиск газу: 13 мбар
- Діаметр димохідної труби: 110 мм
- Матеріал теплообмінника: Мідний
- Тип газу: Природний газ
- Діаметр під'єднання води: 1/2"
- Діаметр під'єднання газу: 1/2"
- Кількість в упаковці, шт: 1
- Форма бака: Прямокутна
- Сегмент: Для домашнього використання
- Країна реєстрації бренду: Республіка Корея (Південна Корея)
- Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 7.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2 куб.м/год |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 5 599 ₴










