
Змішувач для умивальника RJ FORTUNA одноважільний 40 мм, Хром
1 259 ₴
- В наявності
- Код: 24331
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноважільний змішувач для раковини, хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 150
- Висота виливу, мм: 60
- Висота змішувача, мм: 125
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Шпилька
- Модель картриджа: Rjc40
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Країна реєстрації бренду: Польща
- Діаметр картриджа, мм: 40
- Бренд: Rj
- Серія: Fortuna
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RJ |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Висота виливу | 60 мм |
| Довжина виливу | 150 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Rjc40 |
| Серія | Fortuna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259 ₴

