Focus Змішувач для раковини, безконтактний Виступ 127 mm, живлення від батареї 6 В, витрата води: 5 л/хв, підходить для роботи з проточним водонагрівачем.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Сенсорний безконтактний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 127
- Висота виливу, мм: 129
- Висота змішувача, мм: 155
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Довжина підводних шлангів, мм: 450
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Focus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Сенсорний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Висота виливу | 129 мм |
| Довжина виливу | 127 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 848 ₴


