Змішувач для раковини, одноважільний, керамічний картридж, аератор з обмеженням витрати води 5,7 л/хв, обмежувач температури, гладкий корпус, гнучке підведення.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 133
- Висота виливу, мм: 108
- Висота змішувача, мм: 172
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 72
- Тип кріплення: Шпилька
- Модель картриджа: Grohe silkmove joystick 46907000
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Діаметр картриджа, мм: 29
- Бренд: Grohe
- Серія: Eurocube
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Висота виливу | 108 мм |
| Довжина виливу | 133 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Grohe silkmove joystick 46907000 |
| Серія | Eurocube |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 826 ₴


