Змішувач для раковини одноважільний, донний клапан 1 1/4 дюйма, аератор із силіконовими вставками, фіксований виливши, керамічний картридж, підводка води гнучка 350 мм з накидною гайкою 3/8 дюйма, обмежувач витрати води в комплекті, система швидкого монтажу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Джойстик
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 116
- Висота виливу, мм: 88
- Висота змішувача, мм: 205
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 72
- Тип кріплення: Шпилька
- Модель картриджа: Grohe silkmove joystick 46907000
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Grohe
- Серія: Eurodisc joy
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Висота виливу | 88 мм |
| Довжина виливу | 116 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Grohe silkmove joystick 46907000 |
| Серія | Eurodisc joy |
| Тип змішувача (червона) | Джойстик |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


