
Змішувач для раковини GROHE Eurosmart Cosmopolitan E інфрачервоний зі змішуванням
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50274
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
Змішувач Grohe колекції Eurosmart Cosmopolitan E виконаний в унікальному дизайні який пожвавить будь-який куточок вашого будинку. Функціональний змішувач максимально спрощує процес подачі води, завдяки інфрачервоному датчику вам потрібно просто піднести руки і відразу ж почнеться подача води, так само з боку змішувача є регулятор температури води.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Сенсорний безконтактний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 107
- Висота виливу, мм: 106
- Висота змішувача, мм: 132
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 72
- Тип кріплення: Гайка
- Модель картриджа: Grohe silkmove 35 mm 46374000
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Grohe
- Серія: Eurosmart cosmopolitan
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Сенсорний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Висота виливу | 106 мм |
| Довжина виливу | 107 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Grohe silkmove 35 mm 46374000 |
| Серія | Eurosmart cosmopolitan |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

