Focus Змішувач для раковини 230 одноважільний, зі зливним гарнітуром, хром, ComfortZone 230; звичайний струмінь; витрата води: 5 л/хв; керамічний вузол змішування; регульоване обмеження температури; підходить для проточних водонагрівачів; клас шуму: I; клас витрати води: O.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 185
- Висота виливу, мм: 231
- Висота змішувача, мм: 315
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Модель картриджа: 92 730 000
- Довжина підводних шлангів, мм: 600
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Діаметр картриджа, мм: 35
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Focus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Висота виливу | 231 мм |
| Довжина виливу | 185 мм |
| Довжина шланга | 60 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | 92 730 000 |
| Серія | Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 595 ₴






