
Змішувач для раковини HANSGROHE Metropol одноважільний, з донним клапаном Push-Open, рукоятка-петля, Хром
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
- В наявності
- Код: 59181
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
ComfortZone 230; виступ 165 мм; звичайний струмінь; витрата води: 5 л/хв; зливний клапан Push-Open G 1 ¼; підходить для проточних водонагрівачів; матеріал латунь, колір хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 165
- Висота виливу, мм: 226
- Висота змішувача, мм: 286
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Модель картриджа: 97 685 000
- Довжина підводних шлангів, мм: 450
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Діаметр картриджа, мм: 25
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Metropol
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 286 мм |
| Висота виливу | 226 мм |
| Довжина виливу | 165 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | 97 685 000 |
| Серія | Metropol |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

