Metropol Classic Змішувач для раковини. двохвентильний (хром/золото)
ComfortZone 110, виступ 115 мм, звичайний струмінь, витрата води: 5 л/хв, з керамічними вентилями, регульоване обмеження температури, підходить для проточних водонагрівачів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Двохвентильний
- Основний колір: Хром/золото
- Довжина виливу, мм: 115
- Висота виливу, мм: 107
- Висота змішувача, мм: 145
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Довжина підводних шлангів, мм: 450
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Metropol classic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Висота виливу | 107 мм |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Серія | Metropol classic |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


