
Змішувач для раковини HANSGROHE Metropol 110 одноважільний, зливний клапан Push-Open, Чорний матовий
30 070 ₴
- В наявності
- Код: 69494
+380 (93) 214-02-83
- +380 (68) 333-52-19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Metropol Змішувач для раковини 110, одноважільний, зі зливним клапаном Push- Open, колір покриття матовий чорний.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Одноважільний
- Основний колір: Чорний
- Довжина виливу, мм: 135
- Висота виливу, мм: 117
- Висота змішувача, мм: 184
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Модель картриджа: 97 685 000
- Довжина підводних шлангів, мм: 600
- Діаметр приєднання шлангів: G3/8
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Бренд: Hansgrohe
- Серія: Metropol
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 184 мм |
| Висота виливу | 117 мм |
| Довжина виливу | 135 мм |
| Довжина шланга | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G3/8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | 97 685 000 |
| Серія | Metropol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 070 ₴





