PUSH кран для холодної води, натискний, хром.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Монтаж: Врізний
- Тип управління: Натискний
- Основний колір: Хром
- Довжина виливу, мм: 84
- Висота виливу, мм: 69
- Висота змішувача, мм: 121
- Основний матеріал виробу: Латунь
- Матеріал упаковки: Картон
- Гарантія, міс: 60
- Тип кріплення: Гайка
- Модель картриджа: Rjfa300-02nc
- Довжина підводних шлангів, мм: 500
- Діаметр приєднання шлангів: G1/2
- Країна реєстрації бренду: Польща
- Діаметр картриджа, мм: Time delay cartridge
- Бренд: Rj
- Серія: Push
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RJ |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип приєднання | Гайка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 121 мм |
| Висота виливу | 69 мм |
| Довжина виливу | 84 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання шлангів | G1/2 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Модель картриджа | Rjfa300-02nc |
| Серія | Push |
| Тип змішувача (червона) | Натискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 569 ₴


